NULL

Vaisinė arbata – malonumas Jūsų gomuriui

Vaisių ir uogų arbatos yra labai neįprastos savo sudėtimi. Jei vertinsite šią arbatos rūšį kaip visumą, gausite gėrimą, pagamintą iš arbatos ir kompoto. Tiesą sakant, mes kalbame apie neįprastą įvairių gėlių, lapų, vaisių, uogų ir natūralių skonių mišinį.

Kas yra vaisinė arbata?

Verta paminėti, kad paprastoji juodoji ar žalioji arbata su pridėtiniais vaisiais bus ne vaisinė, o tik su tam tikrais priedais. Vaisinė arbata nuo visų kitų daugiausia skiriasi tuo, kad joje praktiškai nėra arbatkrūmio lapų. Geriausia šios rūšies arbatą gerti šaltą, tuo pačiu, pakeičiant visiškai organizmui nenaudingus, dažnu atveju net žalingus, gaiviuosius gėrimus. Jei išsamiai išanalizuosite šios rūšies arbatą, pamatysite, kad joje nėra kofeino ir paprastai yra gaminama iš susmulkintų vaisių ir lapų mišinio. Yra žinoma daugybė tokių mišinių kompozicijų. Tarp ingredientų vyrauja Sudano rožė, citrina, cinamonas.

Hibiscus pasaulyje yra labai paklausus augalas – tai unikali arbata – rūgščiųjų vyšnių ir rubino spalvos gėrimas. Nuo seniausių laikų rytų gyventojai mėgdavo naudotis šia gamtos dovana. Taip pat kai kuriose Artimųjų Rytų šalyse vaisių arbata buvo naudojama kaip gėrimas ritualams.

Natūralios vaisių arbatos nauda

Kaip žinia, dirbtiniai skoniai ne tik neduos naudos vartotojui, bet ir gali padaryti nepataisomą žalą organizmui. Tačiau jei naudosite vaisių ir uogų arbatas iš natūralių ingredientų, žmogaus organizmas gaus daug naudingų mikroelementų ir savybių. Kas jie tokie? Vaisinė arbata, kurios sudėtyje yra tik natūralių elementų, tonizuoja, nors joje nėra kofeino. Padidina imunitetą. Padeda išvalyti organizmą nuo kenksmingų medžiagų. Labai gerai numalšina troškulį, kartu prisotindama organizmą reikiamu kiekiu skysčių. Sudėtyje yra daug naudingų medžiagų. Jei reguliariai vartojate žaliąją arba juodąją vaisių arbatą, sumažėja cholesterolio kiekis.

Arbatos ruošimas

Norėdami mėgautis vaisinės arbatos aromatu ir skoniu, turite laikytis kelių paprastų taisyklių. Prieš ruošdami arbatą, arbatinuką sušildykite verdančiu vandeniu. Didelis dėmesys turi būti skiriamas vandens kokybei. Vanduo iš čiaupo netinka vaisių ir uogų mišiniui.

Taip pat jokiu būdu negalima vėl užvirinti vandens, nes prarandamos jo savybės, o tai savo ruožtu gadina mišinio skonį. Arbatą užpilkite šiek tiek atvėsintu vandeniu, temperatūra neturi viršyti 80 laipsnių. Jei naudosite aukštesnės temperatūros vandenį, kyla pavojus, kad kai kurie arbatos mišinio komponentai suirs ir išgaruos, todėl nebus galima mėgautis aromatu ir skoniu 100%. Virimo laikas turi būti 5-10 minučių ir ne daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE