SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2023-06-08, Ketvirtadienis, 12:10:16 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis RSS srautas

RSS Srautas

Kas yra RSS? RSS (Really Simple Syndication) yra technologija, skirta iš įvairių interneto informacijos šaltinių surinkti ir susisteminti naujausią įvairiapusišką informaciją. Radviliškio naujienos savo skaitytojams pateikia keletą RSS failų, vadinamų kanalais, kuriuose publikuojama periodiškai atnaujinama informacija: straipsnio pavadinimas, jo trumpas aprašymas, nuoroda į straipsnį internete bei publikavimo data. Atitinkamos programos pagalba galima automatiškai sekti naujų straipsnių norimose rubrikose publikavimą neužeinant į interneto puslapį. Naudojimo sąlygos Radvilškio naujienos siūlo pagrindinių rubrikų RSS kanalus. Turiniui, pateikiamam RSS formatu, galioja tos pačios sąlygos kaip ir visam turiniui, pateikiamam Radviliškio naujienos svetainėse.

RSS - nemokama paslauga, teikiama privačiam nekomerciniam naudojimui. Bet koks kitoks panaudojimas be raštiško ML PILIETINĖS INICIATYVOS leidimo yra draudžiamas. Neleistina redaguoti ar keisti pateikiamos informacijos tekstą, turinį, nuorodas. RSS paslauga gali būti naudojama tik be apribojimų susiejant su atitinkamu straipsniu DELFI serveryje be jokių tarpinių puslapių ar kito tarpinio turinio. Radvilškio naujienos pasilieka teisę nutraukti vieno ar visų RSS kanalų paslaugą bet kuriuo metu ar pareikalauti nustoti atvaizduoti, platinti ar kitaip naudoti bet kurį ar visus RSS kanalus. Radviliškio naujienos neprisiima atsakomybės už pasekmes naudojantis RSS paslauga skaitant, integruojant interneto puslapiuose ar kitais būdais. Kiekvienos Radviliškio naujienos rubrikos dešinėje puslapio pusėje, prie rubrikos pavadinimo galite rasti "RSS" ženklelį, kuris sieja su atitinkamu RSS kanalu. Šį adresą jums reikia nurodyti jūsų naujienų skaitymo programoje pagal tos programos instrukcijas. Žemiau pristatome RSS kanalus, pateikiamus Radviliškio naujienos skaitytojams.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas