NULL

Radviliškio šachmatininkai iškovojo gražių pergalių Sedoje

Gegužės 15 dieną Sedoje (Mažeikių rajonas) įvyko tradicinis greitųjų šachmatų turnyras, skirtas sediškiams G. Pačkauskui, J. Paulauskui ir S. Dermontui atminti. Susirinko tikrai gausus ir stiprus šachmatininkų būrys iš Žemaitijos regiono bei keletas Aukštaitijos komandų. Šiame turnyre pirmą kartą dalyvavo ir radviliškiečiai: Donatas Kišonas, Kęstutis Mikalauskis, Martynas Skaburskis ir Darius Šaluka.

Kas būdinga žemaičiams, kovos prie šachmatų lentų buvo atkaklios. Neatsiliko ir aukštaičiai, kurie dar labiau įnešė kovos azarto. Vyko 9 ratai, partijai buvo skirta 10 minučių+3sekundės.

Po šių kovų prizininkai pasiskirstė taip: pirmąją vietą laimėjo Laimonas Sabaliauskas iš Sedos, antrąją vietą iškovojo Rolandas Kinčinas iš Telšių, o trečią vietą užėmė Kęstutis Mikalauskis iš Radviliškio. Tiek pat taškų surinko, bet pagal koeficientą ketvirtas liko kitas radviliškietis Donatas Kišonas. Kiti komandos nariai Martynas Skaburskis ir Darius Šaluka atitinkamai surinko 4,5 taško ir 4 taškus.

Turnyre buvo skaičiuojama ir komandinė įskaita. Po vienodai taškų (17,5) surinko dvi komandos: Gargždai ir Radviliškis, bet papildomi rodikliai pirmąją vietą lėmė Gargždams, o antroji vieta atiteko Radviliškio atstovams. Puse taško atsiliko (17) ir trečia liko Plungės komanda. Radviliškiečiai dėkoja organizatoriams Arūnui Pačkauskui ir Tomui Gauryliui už kvietimus.