Stipriausių komandų vadovai su taurėmis.

Radviliškiečiai tapo čempionais Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate

Birželio 25 dieną Širvintų sporto centre vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas. Kovos vyko dviejose amžiaus grupėse iki 18 metų ir iki 21 metų skirtingose svorio kategorijose tiek kaire, tiek dešine rankomis. Radviliškiui atstovavo 27 jaunieji rankų lenkikai.

Tarp merginų iki 18 metų aukso medalius iškovojo Monika Navagruckaitė, Eglė Butkutė ir Kornelija Kraiučiūnaitė. Stipriausi Lietuvoje vaikinai – Jokūbas Šėgžda ir Vytaras Alekna. Sidabro medaliais pasipuošė Arminas Domeika, Justas Kairys, Liutauras Astrauskas, Danielius Ziabkinas, Nedas Januška ir Rytis Jankauskas. Bronzos medalius iškovojo Kamilė Petravičiūtė, Ugnė Jociūtė, Monika Bendžiūnaitė, Kristupas Šėgžda, Arnas Mižutavičius, Danielius Ziapkinas, Nedas Januška, Rytis Jankauskas, Domantas Šėgžda ir Modestas Juodis.

Jaunimo iki 21 metų amžiaus grupėje tarp vaikinų antrąsias vietas užėmė Deividas Remeika, Arminas Zablackas ir Nedas Daraška. Du bronzos medalius iškovojo Gintautas Jagminas.

Susumavus rezultatus, surinkusi 287 taškus Radviliškio komanda tapo Lietuvos čempionais. Antroje vietoje liko Šilutės komanda (243 taškai), treti – Vilniaus jaunimo komanda (111 taškų).

Kai kuriems jauniesiems rankų lenkikams tai buvo savo jėgų išbandymas prieš liepos 10 dieną Radviliškyje vyksiantį nacionalinį rankų lenkimo čempionatą. Tikimės, kad ir suaugusieji savo rezultatais nenusileis jaunimui.

Čempionatui pasiruošta įgyvendinat dalinai finansuojamą Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros sporto projektą.