Radviliškiečiai laimėjo Lietuvos nacionalinį rankų lenkimo čempionatą

Kovo 25 dieną Širvintų sporto centre vyko 2023 metų Lietuvos nacionalinis rankų lenkimo čempionatas. Radviliškiui atstovavo Radviliškio rankų lenkimo sporto klubas ir sporto klubo „Body Lab“ rankų lenkikai.

Radviliškio komanda, surinkusi 436 taškus, tapo šio čempionato nugalėtoja. Antroji vieta atiteko Šilutės komandai (283 taškai), trečios vietos taurę pelnė Vilniaus komanda (192 taškai).

Dalyvaudami neįgaliųjų, veteranų ir suaugusiųjų kategorijose Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo atstovai iškovojo 37 medalius: 6 aukso, 16 sidabro ir 15 bronzos.

Eugenija Mončiauskienė į namus parsivežė 2 aukso medalius, Ingrida Blinstrubienė, Vita Rimšienė ir Janūrijus Musvicas iškovojo po vieną aukso ir sidabro medalį. Gintarė Urbonavičiūtė savo svorio kategorijoje kaire ranka užėmė trečią vietą, o dešine tapo nugalėtoja.

Irena Vilniuvienė, dalyvaudama neįgaliųjų klasėje, svorio kategorijoje per 60 kg, ir veteranų iki 70 kg, iškovojo 3 sidabro ir vieną bronzos medalį.

Erdvilė Bajalienė, Sandra Dabašinskienė ir Justinas Kairys pelnė po du sidabro medalius.

Gediminas Butkus, Aurimas Kančiauskas, Jonas Gricius ir Ričardas Vladička iškovojo po bronzos ir sidabro medalį.

Vitalijus Survila ir Vytaras Alekna užėmė po dvi trečiąsias vietas. Po vieną bronzos medalį iškovojo Austėja Jociūtė, Styvas Musvicas ir Ramūnas Jarošas.

Čempionatui pasiruošta įgyvendinat dalinai finansuojamą Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programos projektą.