SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2023-03-29, Trečiadienis, 23:16:55 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Pasirašyta trišalė bendradarbiavimo sutartis

Pasirašyta trišalė bendradarbiavimo sutartis

  • Pasirašyta trišalė bendradarbiavimo sutartis

    Trišalę bendradarbiavimo sutartį pasirašė Aleksandro Stulginskio universiteto prorektorius prof. dr. Jonas Čaplikas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys ir Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ valdybos pirmininkas Romas Kalvaitis.

Radviliškio rajono savivaldybėje viešėjo Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai. Susitikimo, kurį inicijavo Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“, metu pasirašyta trišalė Aleksandro Stulginskio universiteto, Radviliškio rajono savivaldybės ir Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ bendradarbiavimo sutartis, kuria įsipareigota vystyti bendradarbiavimą Radviliškio rajono strateginio planavimo, taikomųjų mokslo tyrimų, studijų organizavimo ir viešinimo, specialistų rengimo ir jų profesinės kvalifikacijos tobulinimo srityse.

Sutartį pasirašė Aleksandro Stulginskio universiteto prorektorius prof. dr. Jonas Čaplikas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys ir Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ valdybos pirmininkas Romas Kalvaitis.

A. Stulginskio universitetas sutartimi įsipareigojo vykdyti Radviliškio rajono kaimiškų vietovių vystymosi potencialo, tendencijų ir strateginių krypčių tyrimus, teikti mokslines bei praktines rekomendacijas Radviliškio rajono vietos plėtros strateginio vystymo klausimais, padėti rajono vietos bendruomenei rengti bei įgyvendinti projektus, teikti intelektines paslaugas ir padėti rajono ūkininkams didinti visų tipų žemės ūkio veiklos konkurencingumą ir ūkių perspektyvumą, siūlyti novatoriškas priemones, sukuriančias Radviliškio rajono jaunimui palankesnes sąlygas pradėti veiklą ūkininkavimo sektoriuje, konsultuoti rajono specialistus rengiant tvaraus kraštovaizdžio ir aplinkos apsaugos programas, plėtojant rekreacijos ir turizmo infrastruktūrą bei paslaugas. Radviliškio rajono savivaldybė įsipareigojo padėti rajono žemdirbiams plėtoti dalykinius ryšius su universiteto mokslininkais, sudaryti sąlygas universiteto studentams atlikti praktikas Savivaldybės administracijoje ir jai pavaldžiose įstaigose bei koordinuoti rajono ūkininkų ir verslininkų bendradarbiavimą su A. Stulginskio universitetu, siekiant kuo sparčiau modernizuoti gamybą ir perduoti iš mokslo verslui ir žemės ūkiui pačias naujausias technologijas. Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“ įsipareigojo skatinti žinių perteikimą bei inovacijas žemės ūkyje, miškininkystėje ir kaimo vietovėse, kurti tokią kaimo gyventojų bendradarbiavimo su Savivaldybe ir universitetu aplinką, kuri skatina žmones imtis naujovių, tobulinti savo profesinę kvalifikaciją ir mokytis visą gyvenimą, įgyvendinti novatoriškas priemones, sukuriančias jaunimui palankesnes sąlygas pradėti veiklą ūkininkavimo sektoriuje ir taip paspartinti rajono žemdirbių kartų kaitą, Vietos plėtros strategijoje remti kompleksinio kaimo viešųjų pastatų modernizavimo ir taupios energetikos vystymo programas bei numatyti technologinių ir socialinių inovacijų diegimo kaimo vietovėse finansavimą.

Už nuoširdų bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą Savivaldybei ir Vietos veiklos grupei padėkojo Aleksandro Stulginskio universiteto prorektorius prof. dr. Jonas Čaplikas. J. Čaplikas teigė, kad Aleksandro Stulginskio universitetas yra nusiteikęs abipusės naudos principais bendrauti, bendradarbiauti ir padėti.

Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys teigė, kad mokslas turi turėti grįžtamąjį ryšį, todėl bendradarbiavimo sutarties pasirašymas labai reikšmingas Savivaldybei. „Žmogus, pasirinkęs žemdirbišką profesiją, retai lieka be darbo, o dar rečiau – be duonos“, – teigė meras, ragindamas renginyje dalyvavusius moksleivius pasidomėti universiteto siūlomomis studijų programomis.

Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ valdybos pirmininkas Romas Kalvaitis sakė, jog kaimo plėtros srityje Aleksandro Stulginskio universitetas yra avangardistai, todėl ši vietos veiklos grupė ir pasirinko mokslo pažangą, mokslo avangardistus, kad kartu parengtos strategijos būtų kokybiškos ir efektyvios.

Pasibaigus sutarties pasirašymo ceremonijai, Aleksandro Stulginskio universiteto dėstytojai ir studentai Radviliškio rajono mokiniams pristatė universitete rengiamas studijų programas, papasakojo apie studentų laisvalaikį Akademijoje bei surengė smagią viktoriną. Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ nariai kartu su universiteto dėstytojais diskutavo apie Vietos plėtros strategijos kryptis, remiamas programas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 

Prorektorius prof. dr. Jonas Čaplikas įvardijo naujo finansavimo laikotarpio iššūkius.

Už glaudų bendradarbiavimą padėkojo Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys.

Susitikime dalyvavę Radviliškio rajono vyresniųjų klasių mokiniai domėjosi Aleksandro Stulginskio universiteto siūlomomis studijų programomis.

Savivaldybės mažojoje salėje diskutuota apie Vietos plėtros strategiją.

 

Rekomenduojami video

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Aukštelkuose gyvena Artūras Satkevičius, kuris vienas augina tris mažamečius vaikus: Faustą, K...
Tarptautinę Šeimos dieną Radviliškio rajono gyventojai šventė lyg viena didelė šeima - Radv...

Baseinas Radviliškyje, sporto aikštynas Šeduvoje, rekonstruoti Baisogalos ku...

Savivaldybės didžiojoje salėje surengtas Demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Atei...
Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko regioninis virėjo specialybės mokinių pro...
Savaitgalį vykusių Europos Parlamento rinkimų intriga Radviliškio rajone buvo ta, jog dėl europ...
Gegužės 21-ąją garsiai šurmuliuodami Radviliškio rajono savivaldybės vadovų ir Administracij...
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro kvietimu Radviliškio rajono polic...
Gegužės 29-ąją Viešojoje bibliotekoje surengtas jau ketvirtojo Radviliškio rajono savivaldybė...
Kai lauke skaisčiai šviečia saulė, vieni traukia prie vandens telkinių, o kiti stropiai linksta...
Žydinčiu miestu jau nuo seno vadinama Šeduva ir toliau pateisina savo vardą. Uoliai savo aplinko...
Gegužės 30–31 dienomis Radviliškio rajone ir gretimose savivaldybėse surengtas XIX-asis tarpta...
Radviliškio rajono savivaldybėje viešėjo Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai. Susitikim...
Delegacija iš Skaros, Švedijos, vadovaujama Skaros savivaldybės merės Barbro Hassel, viešėjo R...
Šalyje maudymosi sezonas prasideda birželio 1 dieną ir tęsiasi iki rugsėjo 15 dienos. Atsižvel...
Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus parke įkurtoje ir neseniai iškilmingai atidarytoje...
Radviliškio miesto kultūros centro salė birželio 3 dieną prisipildė jaunystės, juoko, pasidid...
Vos tik paskelbėme apie rajono valdžios planus šiais metais pradėti statyti baseiną mieste, spo...

Praėjusį sekmadienį Radviliškio miesto laisvalaikio ir pramogų parke netrūko š...

Radviliškio rajone, prie Šeduvos esančiame Raudondvario aerodrome, savaitgalį vyko Lietuvos lėk...
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas