Neįgaliųjų sporto šventėje Radviliškio atstovai iškovojo net 10 medalių

Rugsėjo 15 dieną vienuolika Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų dalyvavo Kuršėnuose vykusioje neįgaliųjų sporto šventėje.

Varžybos vyko Daugėlių stadione. Stiprus vėjas ir kartkartėmis nulyjantis lietus nesugadino nuotaikos.

Rezultatais esame patenkinti. Mūsų komanda pelnė 10 medalių: 4 aukso, 2 sidabro ir 4 bronzos. Susumavus visų komandų pelnytas prizines vietas, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija užėmė trečiąją vietą. Už mus geriau pasirodė Pakruojo neįgalieji, iškovoję 2 vietos taurę, o čempionais tapo varžybų šeimininkai – „Atgaivos“ komanda.

Geriausiai iš Radviliškio rajono atstovų sekėsi Petrui Rudžianskui. Jis pelnė tris medalius: „kopėčių“ rungtyje tapo čempionu, o kimštinio kamuolio metime ir „futbolo“ žaidime užėmė trečiąsias vietas.

Angelė Šimatonienė „futbolo“ rungtyje pelnė aukso medalį, o šaudyme užėmė trečią vietą.

Irena Vilniuvienė rankų lenkime liko antra, o „futbolo“ žaidime pelnė bronzos medalį.

Po vieną aukso medalį pelnė Birutė Tamonienė ir Algis Petrašiūnas. Jie tapo „kopėčių“ rungties ir šaškių žaidimo čempionais.

Marius Matuzevičius šaudymo rungtyje užėmė trečiąją vietą.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja