SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2023-09-25, Pirmadienis, 16:55:49 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Įvairenybės Naudingi patarimai statybų įmonių vadovams

Naudingi patarimai statybų įmonių vadovams

Statybų įmonių vadovo pareigos išties yra sunkus ir daug pastangų bei žinių reikalaujantis darbas. Jis privalo nuolat stebėti darbo sąlygas ir užtikrinti, jog aikštelėje dirbantys darbuotojai būtų ne tik saugūs, bet ir mokėtų dirbti komandoje. Kaip žinia, statybos tai ne individualus darbas, tai visos komandos bendras projektas. Vien tik prižiūrėti savo komandos sklandų darbą neužtenka. Labai svarbus faktorius statybose - įvairiausia technika. Užtikrinti, kad ji visuomet dirbtų našiai ir nenuostolingai - taip pat nemažas iššūkis. Taigi, galima sakyti, jog statybų vadovas visą laiką susiduria su naujais iššūkiais ir kiekvieną kartą tarsi mokosi dirbti iš naujo. Ką pataria daug patirties statybų srityje turintys specialistai?

Kokybės garantas - komandinis darbas

Statybų įmonės vadovas, norėdamas užtikrinti sklandų komandinį darbą, turėtų prižiūrėti ne statybos aikštelėje dirbančius darbuotojus, o pasirūpinti jiems vadovaujančių statybos vadovų kvalifikacija ir gebėjimu organizuoti sklandų darbo procesą. Dažnai darbų kokybei užtikrinti pasitelkiamas jaunesnysis darbų prižiūrėtojas vadinamas brigadininku. Klysta tie įmonių vadovai, kurie norėdami sutaupyti atsisako tokių darbuotojų. Norint užtikrinti kokybę ir sklandų darbą aikštelėje reikia tiek žmonių bei specialistų, kad jie fiziškai galėtų vykdyti jiems numatytas funkcijas. Taigi, surinkti kvalifikuotą ir reikiamo darbuotojų skaičiaus komandą - išties nemenkas iššūkis.

Kaip tinkamai parinkti statybų vadovą? Profesionalai sako, jog statybos darbų vadovų stiprioji pusė - tai konkrečios srities išmanymas. Tokiam specialistui būtinas inžinerinis išsilavinimas, kvalifikacijos atestatas ir labai pageidautina bent kelių metų patirtis. Be abejonės, reikėtų nepamiršti labai svarbaus dalyko - žmogiškojo faktoriaus. Vadovo gebėjimas su komanda kalbėti pagarbiai, bet užtikrintai ir autoritetingai kartais gali duoti geresnių rezultatų nei tobulas statybų darbų subtilybių išmanymas.

Tinkamai ir laiku parinkta technika - sklandaus statybų darbo garantas

Pirkti reikiamą techniką statyboms ar nuomoti, be abejonės sprendžia, įmonės vadovas. Dažniausiai sprendimas nuomoti priimamas tuomet, kai konkreti technika yra reikalinga trumpais laikotarpiais, o ne nuolatos. Daugelis įmonių vengia didelių investicijų į prietaisų įsigijimą ir pasirenka nuomą. Juolab, kad viskas šiomis dienomis tobulėja tiesiog akyse. tad vakar nupirktas traktorius ar keltuvas, šiandien jau gall būti gana pasenusi technika.

Kalbant apie statybų technikos pirkimą reikėtų paminėti dar vieną neigiamą aspektą. Ne kiekvienas gali naudoti ir eksploatuoti tokius įrenginius, dažnai reikia specialiųjų žinių ir pasiruošimo. Turint tokį įrenginį, reikia ir nuolatinio kvalifikuoto darbuotojo arba investuoti į savo komandos nario kvalifikacijos kėlimą.

Krautuvų ir ekskavatorių nuoma

Kiekvienas šiek tiek statybų subtilybes išmanantis žmogus, o juolab statybų įmonės vadovas, puikiai žino, jog be krautuvų ir ekskavatorių neišsiverčia nė vienas statybų projektas. Labai svarbu tinkamai pasirinkti. Gamintojo vardas ir prekės ženklas gali tapti svarbiu faktorium renkantis šiuos prietaisus. Praktika rodo, jog Bobcat nuoma dar nesulaukė neigiamų atsiliepimų. Krautuvų, traktorių, ekskavatorių ir krautuvų nuoma užtikrina vykdomų darbų sklandumą ir produktyvumą.

Ekskavatorinis krautuvas yra kone populiariausia mašina, atliekant įvairius žemės kasimo, krovimo, pervežimo ir kitus darbus. Be abejonės, šių prietaisų yra įvairiausių, nelygu, kokius darbus reikia atlikti. Mini ekskavatoriukas, dar vadinamas trenšeriu, yra labai praktiškas, kadangi jo plotis yra tik 73 centimetrai. Jis labai praverčia, kai reikia dirbti siauruose pravažiavimuose. Ekskavatorius su greita jungtimi labai tinka sienų griovimo darbams. Lengvai apsisuka apie savo ašį, turi triukšmo slopinimo kabiną, pneumatinės pakabos sėdynę ir saugos priemonės užtikrinti saugų ir optimalų kasimą. Ekskavatorinis krautuvas gali nudirbti bet kokius darbus ir bet kurioje vietoje, pradedant sodu ir baigiant kelių tvarkymo darbais.

Rekomenduojami video

Susijusios naujienos

Ar kada susimąstėte, kiek plastikinių maišelių per dieną sunaudojate: pakuojate produktus, o p...

Kokiomis aromato savybėmis pasižymi kava, subrandinta įvairiuose pasaulio regionuose?

1 mitas. Sunku atskirti kokybišką patalynę nuo nekokybiškos
Kiekvienas iš mūsų turi nors mažytę silpnybę, kurią slepia nuo aplinkinių akių ir šiukštu...
Pasitaiko atvejų, kai vartotojus neramina nedažnai pasitaikantis reiškinys – mėsos švytėjima...
Specialistai sako: Lietuvoje viešai tiekiamas vanduo daugeliu atveju yra saugus, jį gerti galime b...
Smagus savaitgalio pasisėdėjimas su draugais ir artimaisiais tikrai neįsivaizduojamas be kvapnių...

Nuo liepos mėnesio skalbimo priemonių rinkoje pokyčiai – didėjant miltelių koncentraci...

Radviliškietė Antanina Samaškienė jau kelias savaites negali atsistebėti jos sode pražydusia l...
Kaip dažnai jums nutinka tokia situacija kai atsikeliate savaitgalį ryte ir užsimanote kokio nors...

Virtuvė yra dažnai apibūdinama kaip namų širdis ir dažniausiai svarbiausias dalykas v...

Kalėdos – viena iš laukiamiausių švenčių visame pasaulyje. Kiekviena šalis turi savų kalė...

Šiais laikais, kai technologijos taip ištobulėjusios, nė vienas neįsivaizduojame...

Turizmo prekės – tai labai svarbios prekės, kuriomis reikėtų pasirūpinti iš ank...

Radviliškietė Vilija P. (redakcijai pavardė žinoma) į portalą www.radviliškion...

Jaukus šiltas vakaras, būrys artimųjų, dainos, šokiai, laužo šviesa ir kvapnus dūmas virš t...

Vasaros laisvalaikis neatsiejamas nuo mėgavimosi ant grotelių keptu maistu. Šiuo būdu p...

Vasaros karštymetį išgyvensime lengviau, jei rinksimės organizmą vėsinantį maistą bei gėrim...

Artėja akimirka, kai merginos it karalaitės spinduliuos grožiu bei elegancija. Tiesa, jau pra...

Šiandien visame pasaulyje minima Tarptautinė dešrainių diena. Paprastai dešrainiai Lietuvoje ve...
Lietuvos rinkoje pasirodė atnaujintas „Peugeot 208“ automobilis, kuris šį pavasarį pasiekė ...
Nors rytais vis dažniau pažadina pliaupiantis lietus, dauguma žmonių dar gyvena mintimis apie pr...

Duona yra bene pagrindinis maisto produktas daugeliui žmonių visame pasaulyje, valgoma jau keli...

Dar visai neseniai kokosų pienas parduotuvių lentynose visiems atrodė egzotika – prabangos daly...
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas