Žaidžiant šachmatais stipriausias šiemet buvo Jonas Ramanauskas (kairėje

Lietuvos neįgaliųjų žaidynėse radviliškiečiai iškovojo gražių pergalių

Spalio 6 dieną Kauno rajone, Garliavoje, vyko jau 13-osios Lietuvos neįgaliųjų žaidynės. Jose dalyvavo daugiau kaip 500 įvairių negalių sportininkų. Dėl pablogėjusios pandeminės situacijos Radviliškio rajono neįgaliųjų organizacijose žaidynėse dalyvavo tik 12 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų, iškovojusių prizines vietas atrankinėse regiono žaidynėse.

Mums sekėsi gana gerai. Į namus parsivežėme 8 medalius: 3 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos. Šauniai pasirodė draugijos naujokė Eugenija Mončauskienė. Rankų lenkimo rungtyje tarp moterų iki 60 kg svorio kategorijoje ji dešine ranka užėmė antrąją vietą, o kaire ranka tapo čempione. Irena Vilniuvienė svorio kategorijoje per 60 kg dešine ranka tapo nugalėtoja, o kaire pelnė bronzos medalį. Dar vienas bronzos medalis iškovotas metant baudas. Žaidžiant šachmatais stipriausias šiemet buvo mūsų narys Jonas Ramanauskas. Vežimėlių krepšinio rungtyje Gintautas Zakšauskas, žaisdamas su draugu iš Raseinių, užėmė antrąją vietą. Baudų metime tarp moterų su intelekto negalia mūsų draugijos narė Jolita Mockutė pelnė bronzos medalį.

Žaidynėms pasiruošta vykdant „Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje“ projektą. Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorei Jolantai Margaitienei už suteiktą transportą.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja