Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionate – Radviliškio sportininkų pasiekimai

Balandžio 23 dieną Mažeikiuose įvyko visų amžiaus grupių Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė Radviliškio rajono sportininkai ir tapo prizininkais.

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 93 kg Rytis Jankauskas iškovojo 3 vietą išspaudęs 95 kg svorį. Erminijus Masalskis svorio kategorijoje iki 83 kg išspaudė 120 kg ir užėmė 3 vietą. Absoliučioje įskaitoje tarp jaunių Erminijus iškovojo 3 vietą. Svorio kategorijoje iki 59 kg Svajūnas Medeckis įveikė 55 kg svorį ir užėmė septintąją vietą.

Jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg dalyvavę Ernestas Juodis ir Lukas Balčiūnas išspaudė po 95 kg svorį. Jie užėmė 2-ąsias vietas. Svorio kategorijoje iki 83 kg Gvidas Jocas išspaudė 105 kg svorį ir iškovojo 2 vietą. Liudas Razminas įveikė 87,5 kg sveriančią štangą ir užėmė 4 vietą. Neda Pabilionytė tarp jaunimo svorio kategorijoje iki 76 kg išspaudė 67,5 kg svorį ir užėmė 2 vietą. Absoliučioje įskaitoje tarp jaunimo Neda iškovojo 2 vietą.

Rima Ščiaponienė veteranų 2 grupėje išspaudė 50 kg svorį ir užėmė 4 vietą.

Suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis išspaudė 95 kg svorį ir iškovojo 1 vietą.

Gintaras Blėdis svorio kategorijoje iki 74 kg įveikė 127,5 kg svorį ir užėmė penktą vietą. Tarp vyrų sunkiausioje svorio kategorijoje per 120 kg Tadas Grimaila išspaudė 207,5 kg sveriančią štangą, antrą kartą įvykdė ir viršijo sporto meistro normatyvą ir laimėjo 2 vietą.

Sportininkai dėkingi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui, Radviliškio jėgos trikovės klubui už pagalbą pasiruošti ir dalyvauti čempionate. Sportininkus paruošė Dalis Lapašinskas, Karolis Balsys, Robertas Škėma ir Rolandas Gudas.