Raudondvaryje surengta šeimų sporto šventė

Sporto klubas „Salikalnis“, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ kartu su Raudondvario kaimo bendruomene lapkričio 13 dieną organizavo šeimų sporto šventę „Salikalnis 2021“. Dalyviai buvo nusiteikę sportuoti, smagiai leisti laisvalaikį ir varžytis dėl įsteigtų prizų.

Atidarymo šventėje visus sveikino ir sėkmės linkėjo Raudondvario kaimo bendruomenės pirmininkė Loreta Benaitienė, sporto klubo pirmininkė Genovaitė Kazlauskienė ir varžybų vyriausiasis teisėjas Vigantas Tarbūnas.

Šventėje dalyvavo suaugusieji, jaunimas, vaikai, šeimos iš Raudondvario, Pakalniškių, Šeduvos, Radviliškio, Panevėžio, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų bei vietovių.

Šventės metu vyko įvairios sporto varžybos: tinklinio, krepšinio 3X3, salės ritulio, šaškių, smiginio, skraidančios lėkštės ir buolingo.

Tinklinio varžybose dalyvavo net 6 šeimų komandos. Nugalėtojai paaiškėjo tik po atkaklios kovos. 1–ąją vietą laimėjo Butautai, II vietą užėmė komanda „Draugai“, o treti liko „Benaičiai“.

Krepšinio 3X3 varžybose dalyvavo 4 komandos. Nugalėjo Narbutai, antrą vietą užėmė Urbučiai, treti – Tarbūnai.

Salės ritulio varžybose dalyvavo 4 komandos. Pirmąją vietą užėmė komanda Narbutai, antri – Tarbūnai, treti – Soros.

Šventės metu vyko skraidančios lėkštės mėtymo, boulingo, smiginio varžybos, kuriose dalyvavo jaunesni vaikai, vyresni berniukai, mergaitės, merginos, moterys. Nugalėtojais tapo Greta, Lina Š., Lina M. Tarp vaikų šauniausiai pasirodė Donatas, Danas ir Kamilė. Tarp suaugusiųjų geriausiai sekėsi Rimvydui, Tomui ir Atui.

Smagiai laiką leisti galėjo ir nesportuojantys: stebėjo varžybas, vaišinosi paruoštais valgiais, šaltaisiais gėrimais, saldumynais, bendravo tarpusavyje. Labai smagu, kad šventėje aktyviai dalyvavo daug šeimų, kurie atvyko su vaikais.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, taurėmis įvairiais prizais, kuriuos įsteigė Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“.