NULL

Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate – radviliškiečių laimėjimai

Spalio 23 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko žmonių su fizine negalia Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Jame dalyvavo dvi Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkės.

Dalyviai pagal savo negalios lygį skirstomi į skirtingas klases, jų rezultatai skaičiuojami taikant skirtingus koeficientus (geriausias rezultatas negarantuoja pirmos vietos).

Radviliškio atstovams sekėsi labai gerai – parsivežėme 5 medalius ir vieną čempiono taurę. Eugenija Mončauskienė rutulio stūmimo rungtyje pelnė bronzos medalį, bėgdama 60 metrų savo negalios klasėje ji užėmė antrąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje tapo nugalėtoja.

Irenos Vilniuvienės rezultatams buvo taikomas kitas koeficientas. Jai šuolio į tolį rungtyje įteiktas sidabro medalis, o 60 metrų bėgime atiteko trečioji vieta.

Šis čempionatas, organizuotas Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos, mums buvo pirmas. Po pokalbio su federacijos prezidentu Kęstučiu Skuču ir generaline sekretore Irena Burin, planuojame, kad ir ateityje pavyks dalyvauti tokio lygio varžybose.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja