Žagarėje vykusiame čempionate radviliškiečiai laimėjo gausybę medalių

Savaitgalį Žagarėje vyko Lietuvos jėgos trikovės čempionatas bei štangos spaudimo čempionatas. Radviliškiečiai laimėjo gausybę medalių bei sėkmingai pasirodė komandinėse įskaitose.

Merginų jaunių kategorijoje iki 57 kg Gabija Eitutytė tapo Lietuvos čempione, taip pat Gabija tapo čempione ir jaunimo amžiaus grupėje. Absoliučioje trikovės įskaitoje Gabija Eitutytė laimėjo 3 vietą, spaudimo čempionate – 2 vietą.

Neda Pabilionytė štangos spaudimo čempionate, svorio kategorijoje iki 76 kg, tapo Lietuvos čempione bei laimėjo 1 vieta absoliučioje įskaitoje.

Vaikinų jaunių kategorijoje iki 66 kg dalyvavo Darijus Montvydas, kuris užėmė 4 vietą. Svorio kategorijoje iki 74 kg čempionu tapo Erminijus Maselskis, Vitalijus Baktys iškovojo 4 vietą.

Svorio kategorijoje iki 93 kg Rytis Jankauskas iškovojo 2 vietą, o Domas Rasiulis svorio kategorijoje 105+ kg iškovojo 3 vietą.

Komandinėje įskaitoje Radviliškio komanda laimėjo 2 vietą.

Štangos spaudimo čempionate jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg, Darijus Montvydas iškovojo 2 vietą, Erminijus Maselskis svorio kategorijoje iki 74 kg tapo Lietuvos čempionu bei nugalėjo absoliučioje įskaitoje. Rytis Jankauskas svorio kategorijoje iki 93 kg iškovojo 3 vietą.

Radviliškio komanda laimėjo 3 vietą komandinėje įskaitoje.

Vyrų amžiaus grupėje Lietuvos jėgos trikovės čempionate svorio kategorijoje iki 59 kg čempionu tapo Laurynas Šaulis, o svorio kategorijoje iki 66 kg čempionu tapo Gintaras Blėdis. Absoliučioje įskaitoje Gintaras laimėjo 2 vietą.

Štangos spaudimo čempionate Laurynas Šaulis svorio kategorijoje iki 59 kg laimėjo 1 vietą, Gintaras Blėdis svorio kategorijoje iki 66 kg tapo Lietuvos čempionu bei absoliučioje įskaitoje laimėjo 2 vietą. Tadas Grimaila svorio kategorijoje per 120 kg tapo Lietuvos vicečempionu.

Komandinėje įskaitoje radviliškiečiai laimėjo 3 vietą.

Veteranų IV amžiaus grupėje Edvardas Nakčiūnas laimėjo 2 vietą bei 2 vietą absoliučioje įskaitoje.