Radviliškio rankų lenkikų derlius – 29 medaliai

Lapkričio 12 dieną 23 Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo nariai dalyvavo Atvirame rankų lenkimo turnyre „Vilnius Cup 2022“. Rezultatai tikrai džiuginantys: pelnyti 10 aukso, 11 sidabro ir 8 bronzos medaliai.

Geriausiai pasirodė Erdvilė Bajalienė – savo svorio kategorijoje tapo nugalėtoja abiejų rankų rungtyse, o absoliučioje svorio kategorijoje užėmė antrą vietą.

Vita Rimšienė pelnė du aukso ir du bronzos medalius. Justinas Kairys jaunimo kategorijoje iki 70 kg tapo čempionu abiejų rankų rungtyse.

Ingrida Blinstrubienė pelnė po vieną aukso ir sidabro medalį. Jokūbas Šėgžda jaunimo grupėje iki 50 kg užėmė antrą ir trečią vietas, o Arminas Domeika toje pačioje svorio kategorijoje pelnė aukso ir sidabro medalius.

Kristupas Šėgžda ir Kajus Našlėnas pelnė po vieną bronzos medalį. Nedas Januška jaunimo iki 70 kg kategorijoje kaire ranka užėmė trečią vietą.

Tarp veteranų Janūrijus Musvicas tapo dešinės rankos čempionu, o Gediminas Butkus, kovodamas kaire ranka, užėmė antrąją vietą.

Styvas Musvicas pelnė du sidabro medalius ir tapo antros vietos laimėtoju absoliučioje svorio kategorijoje.

Vytaras Alekna pelnė 4 sidabro medalius, Kornelija Kriaučiūnaitė pasipuošė sidabro ir bronzos medaliais. Sigitas Poška užėmė dvi trečiąsias vietas.

Turnyrui pasiruošta įgyvendinant dalinai finansuojamą Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto projektą.