Radviliškio rankų lenkikai iškovojo net 29 medalius

Lapkričio 19 dieną penkiolika Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo narių dalyvavo 23-iajame Mažeikių rajono rankų lenkimo čempionate. Radviliškiečiai į namus parsivežė 10 aukso, 7 sidabro ir 12 bronzos medalių.

Styvas Musvicas daugiau negu 90 kg svorio kategorijoje abiem rankomis tapo šių varžybų čempionu, o absoliučioje svorio kategorijoje užėmė antrąją vietą.

Ingrida Blinstrubienė kaire ranka pelnė bronzos medalį, o dešine ranka – aukso. Ji buvo stipriausia ir absoliučioje svorio kategorijoje.

Gintarė Urbonavičiūtė pasipuošė antros ir trečios vietos medaliais bei pelnė trečios vietos taurę absoliučioje svorio kategorijoje.

Erdvilė Bajalienė užėmė antrą ir trečią vietas.

Justas Bajalis užėmė dvi trečias ir dvi pirmas vietas.

Modestas Juodis ir Ramūnas Jarošas pelnė po du aukso medalius.

Justinas Kairys užėmė tris antras ir vieną trečią vietas.

Danielius Ziabkinas pelnė du sidabro medalius.

Lukas Leonavičius užėmė pirmą ir trečią vietas.

Karolis Žalnieravičius užėmė dvi trečiąsias vietas, o Vytautas Šarauskas pelnė sidabro medalį.

Varžyboms pasiruošta įgyvendinant dalinai finansuojamą Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto projektą.