SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2023-03-29, Trečiadienis, 21:37:08 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Įvairenybės Automobilio gedimai, kurios sprendžia ne tik autoservisas

Automobilio gedimai, kurios sprendžia ne tik autoservisas

Auto remontas – sąvoka, kuri apima labai platų automobilio remonto paslaugų spektrą. Vieni autoservisai specializuojasi ir savo žinias tobulina tik tam tikroje automobilių remonto srityje, o kiti automobilių servisai stengiasi aprėpti visko po truputį ir siūlo beveik visas su automobilio remontu susijusias paslaugas.

Tačiau tam tikrais atvejais, net ir ypatingai platų paslaugų spektrą siūlantys automobilių servisai patys neatlieka kai kurių automobilių dalių remonto, o tiesiog suteikia savotišką tarpininkavimo paslaugą, kurios metu sugedusią automobilio dalį perleidžia į kitos įmonės specialistų rankas.

Tad kokiais atvejais tikrai tikėtina, jog jūsų automobilio problemas spręs ne tik automobilių servisas, kuriame palikote savo transporto priemonę, bet ir kitos įmonės, užsiimančios specializuotu tam tikrų automobilio dalių remontu? Ir dėl kokių priežasčių net ir didžiausi autoservisai patys neatlieka tam tikrų automobilių dalių remonto?

Turbokompresoriaus gedimas

Netikėtai dingusi automobilio galia, iš išmetimo sistemos pasirodę melsvos arba juodos spalvos dūmai– pagrindiniai požymiai, kurie įspėja, kad transporto priemonė susiduria su turbokompresoriaus gedimais ir kurie patvirtina, jog automobiliui reikalingas neatidėliotinas auto remontas. Tačiau autoserviso darbuotojai greičiausiai tiesiog išims turbokompresorių iš automobilio ir perduos jį specializuotai, turbokompresorių remonto paslaugą teikiančiai įmonei.

Tokių dalių remontas reikalauja specializuotų žinių ir tik tai automobilio daliai tinkamos remonto įrangos, tokios kaip turbinos ašies balansavimo staklės, turbinos valdymo reguliavimo staklės, turbokompresoriaus elektroninio valdymo patikros kompiuteriai ir panašiai.

Ši įranga yra pritaikyta tik vienai automobilio daliai – turbokompresoriui, tad visos šios įrangos įsigijimas nei vienam, platų paslaugų spektrą siūlančiam autoservisui nėra parankus. Suremontuotą turbokompresorių autoservisas tiesiog atsiima iš šios automobilio dalies remontą atlikusios įmonės ir vėl jį įstato į automobilį.

Purkštukų gedimas

Nestabiliai veikiantis automobilio variklis, ilgiau trunkantys arba iš pirmo karto nepavykstantys automobilio užvedimo veiksniai įspėja apie galimai atsiradusias kuro purkštukų sistemos problemas. Šias problemas taip pat tiesiogiai sprendžia toli gražu ne kiekvienas autoservisas.

Purkštukų patikrinimui ir jų remontui reikalinga speciali įranga, tokia kaip purkštukų testavimo staklės, specialus mikroskopas, ultragarsinės vonelės skirtos purkštukų valymui ir kiti specialūs įrankiai. Purkštukų patikros, valymo bei remonto įranga taip pat yra pritaikyta išskirtinai tik šiai automobilio dailiai. Tad savaime suprantama, jog nei vienas autoservisas nesiryš investuoti ir įsigyti brangiai kainuojančios įrangos, kuri padeda pašalinti tik vieną, labai konkretų automobilio gedimą.

Automobilio generatoriaus remontas

Netikėtai prietaisų skydelyje užsidegusi raudona akumuliatoriaus lemputė ir rodos be priežasties pastoviai išsikraunantis, net ir neseniai pakrautas arba visai naujas akumuliatorius yra pagrindiniai požymiai, kurie įspėja, jog automobiliui reikalingas elektros generatoriaus remontas. Visokeriopą auto remontą siūlantys autoservisai gali pasiūlyti kelis šios problemos sprendimo būdus.

Vienas jų – seno generatoriaus keitimas nauju. Kitas – generatoriaus remontas, kurį dažniausiai atlieka ne patys autoservisai, o specializuotos įmonės siūlančios elektros generatorių remonto paslaugą. Visgi vertėtų paminėti, jog generatoriaus remontui nėra reikalinga išskirtinė ar ypatingai brangi įranga, tad jo remontą retkarčiais atlieka ir patys autoserviso darbuotojai.

Šiuolaikiniai autoservisai tikrai gali pasiūlyti pačias įvairiausias paslaugas susijusias su automobilio remontu ar profilaktine jo priežiūra. Visgi tam tikros automobilių dalys reikalauja ypatingo dėmesio ir konkrečiai joms pritaikytos remonto įrangos. Būtent dėl šios priežasties perspektyvūs bei šiuolaikiški autoservisai retkarčiais bendradarbiauja su tam tikromis specializuotą automobilio dalių remonto paslaugą siūlančiomis įmonėmis ir tokiu būdu pasiekia maksimaliai kliento lūkesčius pateisinantį, ilgalaikį remonto rezultatą.

Rekomenduojami video

Susijusios naujienos

Ar kada susimąstėte, kiek plastikinių maišelių per dieną sunaudojate: pakuojate produktus, o p...

Kokiomis aromato savybėmis pasižymi kava, subrandinta įvairiuose pasaulio regionuose?

1 mitas. Sunku atskirti kokybišką patalynę nuo nekokybiškos
Kiekvienas iš mūsų turi nors mažytę silpnybę, kurią slepia nuo aplinkinių akių ir šiukštu...
Pasitaiko atvejų, kai vartotojus neramina nedažnai pasitaikantis reiškinys – mėsos švytėjima...
Specialistai sako: Lietuvoje viešai tiekiamas vanduo daugeliu atveju yra saugus, jį gerti galime b...
Smagus savaitgalio pasisėdėjimas su draugais ir artimaisiais tikrai neįsivaizduojamas be kvapnių...

Nuo liepos mėnesio skalbimo priemonių rinkoje pokyčiai – didėjant miltelių koncentraci...

Radviliškietė Antanina Samaškienė jau kelias savaites negali atsistebėti jos sode pražydusia l...
Kaip dažnai jums nutinka tokia situacija kai atsikeliate savaitgalį ryte ir užsimanote kokio nors...

Virtuvė yra dažnai apibūdinama kaip namų širdis ir dažniausiai svarbiausias dalykas v...

Kalėdos – viena iš laukiamiausių švenčių visame pasaulyje. Kiekviena šalis turi savų kalė...

Šiais laikais, kai technologijos taip ištobulėjusios, nė vienas neįsivaizduojame...

Turizmo prekės – tai labai svarbios prekės, kuriomis reikėtų pasirūpinti iš ank...

Radviliškietė Vilija P. (redakcijai pavardė žinoma) į portalą www.radviliškion...

Jaukus šiltas vakaras, būrys artimųjų, dainos, šokiai, laužo šviesa ir kvapnus dūmas virš t...

Vasaros laisvalaikis neatsiejamas nuo mėgavimosi ant grotelių keptu maistu. Šiuo būdu p...

Vasaros karštymetį išgyvensime lengviau, jei rinksimės organizmą vėsinantį maistą bei gėrim...

Artėja akimirka, kai merginos it karalaitės spinduliuos grožiu bei elegancija. Tiesa, jau pra...

Šiandien visame pasaulyje minima Tarptautinė dešrainių diena. Paprastai dešrainiai Lietuvoje ve...
Lietuvos rinkoje pasirodė atnaujintas „Peugeot 208“ automobilis, kuris šį pavasarį pasiekė ...
Nors rytais vis dažniau pažadina pliaupiantis lietus, dauguma žmonių dar gyvena mintimis apie pr...

Duona yra bene pagrindinis maisto produktas daugeliui žmonių visame pasaulyje, valgoma jau keli...

Dar visai neseniai kokosų pienas parduotuvių lentynose visiems atrodė egzotika – prabangos daly...
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas