SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-19, Sekmadienis, 03:52:54 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Žygeiviai ieškojo sveikatos lobio

Žygeiviai ieškojo sveikatos lobio

Birželio 4 dieną įvyko jau tradiciją tampantis šeimų žygis „Sveikatos lobio beieškant“. Išbandyti savo jėgas 14 km žygyje susirinko gausus būrys Radviliškio rajono gyventojų. Užsiregistravusiems žygio dalyviams buvo išdalyti žygeivio pasai su žygio žemėlapiais. Žygeivius išlydėjo ir sveikinimo žodį tarė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kvietelaitienė. Ji palinkėjo gero kelio ir sėkmės ieškant sveikatos lobio.

Žygeiviai ne tik žygiavo, bet ir turėjo atlikti tam tikras užduotis. Pasiekus pirmąjį punktą, norint gauti antspaudą savo dalyvio pase, žygeivis turėjo surasti kortelę su sveiko maisto produktu. Antrajame punkte dalyvius pasitiko Mankinškių bendruomenės atstovė, kuri visus vaišino vaisių kompotų ir gardžiais sausainiais. Šiame punkte dalyviams reikėjo nusifotografuoti ir nuotrauką įkelti į Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro „Facebook“ paskyrą. Trečiajame punkte žygeivių laukė smiginio užduotis. Sėkmingai visiems įveikus užduotis, beliko tik pasiekti finišą esantį „Rimuošės dvare“.

„Rimuošės dvare“ žygeiviai buvo pasveikinti įveikus žygio trasą bei pakviesti pailsėti ir pasivaišinti plovu. Dalyvių paklausus, kokį sveikatos lobį jie rado žygyje, vieni dalyviai minėjo tvirtas kojas, ištvermę, kiti – naujai sutiktus draugus. Be viso to, vaikai rado dar ir lobio skrynią, kurioje slėpėsi atminimo dovanėlės. Jas ir diplomais kiekvienam žygio dalyviui įteikė Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kvietelaitienė.

Nuoširdžiai dėkojame Mankiškių bendruonenei, prisidėjusiai prie žygio organizavimo, bei visiems žygio dalyviams. Tikimės, kad ši tradicija nenutrūks ir kitąmet vėl sulauksime tokio gausaus dalyvių būrio.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas