SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-06, Pirmadienis, 01:26:27 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas „Žvaigždutės“ mažiesiems apsiprasti darželyje padeda išradingos pedagogės

„Žvaigždutės“ mažiesiems apsiprasti darželyje padeda išradingos pedagogės

  • „Žvaigždutės“ mažiesiems apsiprasti darželyje padeda išradingos pedagogės

    Daug emocijų mažiesiems teikė džiugus prisilietimas prie „skraidančios“ šilkinės skarelės, mėlynojo vėjo malūnėlio pūtimas ir stebuklingų burbulų gaudymas.

  • Daug emocijų mažiesiems teikė džiugus prisilietimas prie „skraidančios“ šilkinės skarelės, mėlynojo vėjo malūnėlio pūtimas ir stebuklingų burbulų gaudymas.

Vykstant mažųjų adaptacijai lopšelyje, išradingosios lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ pedagogės žengia lengvesnės adaptacijos link, ieško inovatyviausių būdų, kaip sudominti ir kartu lavinti vaikutį, kad jis kuo greičiau priprastų prie pasikeitusių sąlygų, pasijustų saugus ir labai mylimas. Tuo tikslu logopedės Irma ir Laura su auklėtojomis Aušra, Enrika bei auklėtojos padėjėja Laima sukvietė „Viščiukų“ grupės vaikučius į nuotaikingą rytmetį „Viščiukų kiemelyje“.

Nors mažieji dvimečiai dar tik žengia pirmuosius žingsnius lopšelio grupėje, bet iš karto sukluso pasirodžius viešnioms, puikiai įsijungė į žaidybinę–edukacinę veiklą. Inovatyviai įkurta edukacinė erdvė-kiemelis kvietė atitinkama atributika papuoštus vaikus - „viščiukus“ - po mamos „vištelės“ skėčiu pažaisti įvairius emocinius žaidinimus.

Veikla sudomino ir kvietė į jaukų susikaupimą ir įsiklausymą logopedžių „mėlynasis varpelis“, skatinęs dalyvius nustatyti garso sklidimo kryptį. Į „viščiukų“ kiemelį logopedės atskubėjo nešinos „stebuklinga“ pintine su besislepiančiais gyvūnais, kurie padėjo vaikams atlikti liežuvėlio, lūpų artikuliacinę mankštelę, pamėgdžioti gyvūnų balsus.

Daug emocijų mažiesiems teikė džiugus prisilietimas prie „skraidančios“ šilkinės skarelės, mėlynojo vėjo malūnėlio pūtimas, stebuklingų burbulų gaudymas. Įdomų rytmetį „viščiukai“ užbaigė bendru žaidimu „Šitam dideliam būry“ ir lopšine apie karvutę.

Vaikučių inovatyviam ugdymui, adaptacijos palengvinimui kasdien laukia daug įdomybių, linksmybių, pasakų, žaidimų – taip „Žvaigždutėje“ su meile sutinkamas kiekvienas ugdytinis ir siekiama, kad čia jis jaustųsi saugus, kasdien patirtų daug šiltų emocijų ir naujų atradimų, o tėveliai jaustųsi ramūs, palikę savo vaikučius „Žvaigždutės“ darželyje.

Lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas