SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 13:00:12 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas „Žvaigždutėje“ - nenuobodūs Saugaus eismo savaitės renginiai

„Žvaigždutėje“ - nenuobodūs Saugaus eismo savaitės renginiai

  • „Žvaigždutėje“ - nenuobodūs Saugaus eismo savaitės renginiai

    Vaikai, panaudodami per kūrybines dirbtuves pagamintus kelio ženklus, iš antrinių žaliavų sukonstruotus automobilius ir pastatus, išorės kūrybinėse erdvėse įrengė gatves ir praktiškai demonstravo saugų kelią į darželį.

Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė neliko abejinga Pasaulio sveikatos organizacijos kvietimui prisijungti prie penktosios Jungtinių Tautų saugaus eismo keliuose savaitės renginių.

Gegužės 5-10 dienomis visose grupėse vyko edukacinės-kūrybinės veiklos, supažindinančios su keliuose tykančiais pavojais.

Išradingos pedagogės, siekdamos kuo įdomiau vaikams perteikti saugaus eismo žinias, organizavo kūrybines dirbtuves „Sukonstruosim mašinas – saugų eismą žaisim mes!“. Kūrybinių veiklų metu visų grupių pedagogės kartu su savo ugdytiniais, panaudodami antrines žaliavas, kūrė kelio ženklus, transporto priemones, pastatų maketus.

Džiaugiamės, jog į šį gražų kūrybinį procesą įsitraukė ir ugdytinių tėveliai. O „Kiškučių“ ir „Boružėlių“ grupių bendruomenės, įtvirtindamos saugaus elgesio keliaujant taisykles, vyko net į edukacinę-pažintinę išvyką ir aplankė Naisius.

Vaikams daugiausiai įspūdžių paliko savaitės uždarymas, kai šiltą gegužės rytmetį pakvietė į lopšelio-darželio kiemelio aikšteles, kuriose vaikai, panaudodami per kūrybines dirbtuves pagamintus kelio ženklus, iš antrinių žaliavų sukonstruotus automobilius ir pastatus, išorės kūrybinėse erdvėse įrengė gatves ir praktiškai demonstravo saugų kelią į darželį.

Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas