SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-19, Antradienis, 00:25:29 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Visos dienos mokykla – džiaugsmas vaikams, pagalba tėvams

Visos dienos mokykla – džiaugsmas vaikams, pagalba tėvams

  • Visos dienos mokykla – džiaugsmas vaikams, pagalba tėvams

    Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla – vienintelė rajone, kurioje veikia Visos dienos mokykla pradinukams.

Mūsų vaikų džiaugsmui ir tėvelių patogumui antrus metus Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje veikia Visos dienos mokykla. Lietuvoje toks mokyklos modelis yra 39 mokymo įstaigose, o Radviliškio rajone – tik mūsų mokykloje.

Visos dienos mokyklą lanko 1–4 klasių mokiniai. Pamokos prasideda 8 valandą, veikla tęsiasi po pamokų iki 17 valandos. Tad vaikai visą dieną būna saugūs ir užimti. Tėvai turi puikias sąlygas patikėti savo mažuosius mokyklai ir ramiai dirbti. Tai didžiulė pagalba šeimoms, kai nereikia rūpintis, kur palikti vaikus po pamokų. Be to, tėveliams nereikia mokėti už mokinių dalyvavimą Visos dienos mokyklos veiklose ir būreliuose, išskyrus maitinimą.

Be galo gera matyti, kai vaikai džiaugiasi ir noriai eina į mokyklą. Taip yra todėl, kad Visos dienos mokykloje organizuojama įdomi veikla ir būreliai. Po pamokų mokiniai išvedami į lauką. Mokyklos aplinkoje, miesto parke jie visą valandą būna gryname ore, aktyviai juda žaisdami judriuosius žaidimus.

Grįžusiems iš lauko ir papietavusiems vaikams pedagogai padeda paruošti pamokas. Tai labai svarbu, nes namuose nebereikia skirti laiko pamokų ruošai. Vaikai gali pailsėti, turėti įdomesnį laisvalaikį su tėvais.

Atlikus namų užduotis, mokiniai dalyvauja įvairiuose būreliuose: kūrybos, keramikos, krepšinio, šokių. Kartą per savaitę vaikai eina į baseiną. Ten už simbolinį mokestį praleidžia net dvi valandas.

Veiklos vyksta ir informacinių technologijų kabinetuose, miesto bei mokyklos bibliotekose. Daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų vaikams suteikia užsiėmimai su šauliais, kurių metu jie aktyviai juda, mokosi orientuotis aplinkoje.

Labai džiaugiamės įdomia veikla ir turiningu mūsų vaikų užimtumu Visos dienos mokykloje. Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos administracijai už šią iniciatyvą ir pedagogams - už kūrybiškumą bei geranoriškumą. Ir labai tikimės, jog toks mokyklos modelis gyvuos dar ilgai.

Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos 1b klasės tėveliai

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas