SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-29, Sekmadienis, 23:36:45 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Vinco Kudirkos progimnazija - gyvų tradicijų bendruomenė

Vinco Kudirkos progimnazija - gyvų tradicijų bendruomenė

  • Vinco Kudirkos progimnazija - gyvų tradicijų bendruomenė

    Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventei pradinukai ruošėsi gamindami vėjo malūnėlius – augimo ir laisvės simbolius.

  • Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventei pradinukai ruošėsi gamindami vėjo malūnėlius – augimo ir laisvės simbolius.
  • Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventei pradinukai ruošėsi gamindami vėjo malūnėlius – augimo ir laisvės simbolius.

Kovo 11-oji – atgimusios Lietuvos šventė, jos garbės ir orumo atkūrimo diena, kuri kiekvieno lietuvio širdyje yra ne tik istorinė data, bet ir ateities šauklys. Šiemet šią ypatingą jubiliejinę šventę Vinco Kudirkos progimnazija pasitiko surengdama renginius, skatinančius patriotinius jausmus, atsakingumą savo šaliai, artimui, istorijai, kalbai.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventei pradinukai ruošėsi gamindami vėjo malūnėlius – augimo ir laisvės simbolius. Klasėse vyko pokalbiai, eilėraščių ir kryžiažodžių konkursai, skirti trisdešimtmečio jubiliejui paminėti. Vidurdienį mokyklos kieme pražydo trispalvis „Laisvės žiedas“ ir galingai skambėjo brangiausias žodis - Lietuva.

5-8 klasių mokiniai dalyvavo patriotinės dainos konkurso „Aš labai myliu Lietuvą“ finaliniame etape. Konkurso dalyvius chorų ir solistų kategorijose vertino kompetentinga komisija: R. Apšegienė – muzikos mokyklos mokytoja, E. Vaikasas – Lizdeikos gimnazijos muzikos mokytojas, V. Ulys – buvęs V. Kudirkos progimnazijos mokinys, Lizdeikos gimnazijos gimnazistas, G. Varanavičiūtė – V. Kudirkos progimnazijos muzikos mokytoja, I. Prokofijovienė – V. Kudirkos progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui. Vertinant dalyvius buvo atsižvelgiama į profesionalumą, sceninį įvaizdį ir kultūringumą, vokalinius gebėjimus, chorų masiškumą.

Chorų kategorijoje nugalėtojais tapo 6c klasė, padėkos raštais apdovanotos 5c, 7b ir 8c klasės. Geriausia soliste išrinkta Smiltė Kadžiulytė (6c), padėkos raštais apdovanoti Bronius Juzukonis (5b), Kotryna Stičkobaraitė (7a), Urtė Japkevičiūtė (8a).

Kovo 11-oji – tai mūsų ateities skrydis, kurio sėkmė priklauso tik nuo mūsų pačių. Ši diena ypatingai svarbus pamatas tikėjimui, kūrybai, darbui, gyvenimui, kad neapviltume savęs, protėvių, puoselėjusių lietuvių kalbą, papročius ir tradicijas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame gyvų tradicijų bendruomenė.

Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas