SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 01:42:48 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Vėriškių bendruomenės suburtas susivienijimas sulaukė pripažinimo šalies mastu

Vėriškių bendruomenės suburtas susivienijimas sulaukė pripažinimo šalies mastu

  • Vėriškių bendruomenės suburtas susivienijimas sulaukė pripažinimo šalies mastu

    Iš kairės į dešinę: Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos patarėja Eglė Nemanytė, Lietuvos kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, Vėriškių bendruomenės pirmininkė Aldona Jurelevičienė, Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė, Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė ir Šeduvos globos namų direktorė Andžela Brazienė po apdovanojimų ceremonijos.

Radviliškio rajono asociacija Vėriškių bendruomenė ir 2018 metais pakvietė Šeduvos miesto bendruomenę, Šeduvos lopšelį-darželį ir Šeduvos globos namus jungtis į susivienijimą ir dalyvauti Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga surengtame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“.

Asociacijos Vėriškių bendruomenė koordinuojamame susivienijime dalyvaujančios bendruomenės, vykdydamos šį projektą, organizavo 77 saugaus eismo renginius: šventes, varžytuves, paskaitas, pėsčiųjų ir dviratininkų žygius. Renginiuose aktyviai dalyvavo įvairaus amžiaus bendruomeniečiai, demonstruodami savo turimas žinias eismo saugumo klausimais, įgydami naujų žinių bei saugaus elgesio įgūdžių.

Baigiamasis konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ renginys šių metų kovo 21 dieną vyko Kauno rajono Ežerėlio mieste. Konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ bendruomenių susivienijimų grupėje I vietą laimėjo Vėriškių bendruomenės susivienijimas. Visoms susivienijimo organizacijoms Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo ir aplinkos apsaugos skyriaus vedėjo patarėja Eglė Nemanytė, Kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles.

Susivienijimo organizacijos aktyviai dalyvavo ir papildomuose projekto konkursuose: „Saugi bendruomenės daina“, „Saugios bendruomenės ženklas“. Šeduvos lopšelio-darželio atstovės Daivos Staškūnienės sukurtas ženklas buvo atrinktas iš 21 pateikto vertinimo komisijai ženklo ir laimėjo 1-ąją vietą. Šeduvos lopšelio-darželio Danutės Briedienės sukurta „Saugi bendruomenės daina“ buvo nominuota paskatinamuoju prizu.

Džiaugiamės, kad esame sudarę stiprų susivienijimą, kuris savo entuziazmu, prasmingų renginių gausa jau ne pirmus metus konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ užima prizines vietas.

Vėriškių bendruomenės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas