SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-10-21, Pirmadienis, 00:14:10 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Vėriškiečius sukvietė savaitgalinė šeimų stovyklėlė

Vėriškiečius sukvietė savaitgalinė šeimų stovyklėlė

 • Vėriškiečius sukvietė savaitgalinė šeimų stovyklėlė

  Akimirka iš žvakių liejimo užsiėmimo.

 • Akimirka iš žvakių liejimo užsiėmimo.

  Stovyklėlės pristatymas.

 • Akimirka iš žvakių liejimo užsiėmimo.
 • Akimirka iš žvakių liejimo užsiėmimo.

Vėriškių bendruomenės namuose vyko savaitgalinė šeimų stovyklėlė, kuriai vadovavo socialinė darbuotoja Inga Juodienė ir projekto „Šeima – šeimai“ vadovė Eglė Šveckienė. Joje vyko meniniai ir pažintiniai užsiėmimai, dalijimasis patirtimi, kaip turiningai leisti laisvalaikį su įvairaus amžiaus vaikais.

Kadangi tėvai ir seneliai yra svarbiausi vaikų auklėjimo įrankiai, tai labai svarbu, kad į veiklas kartu įsitrauktų visa šeima. Šeštadienį suburta grupė bendriems meniniams užsiėmimams - žvakių liejimo, dėžučių dekoravimo ir burbulinių vaflių kepimo.

Per užsiėmimus visi kartu ne tik pasinėrė į kūrybą, bet kūrė ir tarpusavio ryšį. Visi išgyveno įvairias emocijas, mokėsi pasakyti, kas patinka, o kas ne. Mokėsi priimti vienas kito nuomonę ir džiaugtis buvimu kartu.

Užsiėmimuose kartu su tėvais ir močiutėmis vaikai turėjo galimybę gauti taip reikalingą dėmesį, kuriuo nereikia dalintis su telefonu, darbu, televizoriumi. Vyresnieji dalyviai patyrė bendrystės džiaugsmą, atitrūkimą nuo darbų, atsipalaidavimą. Laikas, praleistas kartu su vaikais, yra auksinis, nes tai yra būtina sąlyga augti harmoningai asmenybei.

Ši stovyklėlė – tai dalis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Šeima – šeimai“. Vėriškių bendruomenė šeimos gerovės srityje dirba jau nuo 2009 metų. Nuolat besikeičiantis gyvenimo tempas ir žmonių poreikiai, šeimų silpnėjimas, paslaugų šeimoms stoka verčia keistis, tobulėti, priimti naujus sprendimus.

Pozityviems bei kokybiškiems pokyčiams pasiekti reikalinga prieinamų paslaugų plėtra šeimoms, bendruomenės stiprinimas, komandinio darbo organizavimas, šeimų įgalinimas. Darbas kartu ir bendrai sprendžiant įvairiausias problemas dažnai atneša geresnių rezultatų ir naudos. Siekiame bendraujančios bendruomenės, kad visi jaustųsi reikalingi, visus įtraukti į veiklas, telkti ir burti gerosios patirties perdavimui.

Rūta Grigaitienė, Vėriškių bendruomenės tarybos narė, Vėriškių bibliotekos bibliotekininkė

Stovyklėlės pristatymas.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas