SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-03-23, Šeštadienis, 16:20:42 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Varžėsi būsimi viešbučių darbuotojai

Varžėsi būsimi viešbučių darbuotojai

  • Varžėsi būsimi viešbučių darbuotojai

    Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Viešbučio darbuotojas 2018“. RTVMC nuotr.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Viešbučio darbuotojas 2018“.

Konkurse dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys pagal viešbučio darbuotojo specialybės profesinio mokymo programą, iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Utenos regioninio profesinio mokymo centro, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro.

Per konkurso atidarymą sėkmės ir gerų rezultatų palinkėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir praktinio mokymo vadovas Alvidas Slavinskas.

Renginį vedusi neformaliojo ugdymo organizatorė Gintarė Nausėdienė pristatė viešbučio darbuotojo specialybės konkurso dalyvius, svečius, vertintojus, palinkėjo sėkmės atliekant užduotis. Dalyvius muzikiniais kūriniais pasveikino Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgininkystės verslo darbuotojo specialybės mokiniai.

Vertinimo komisiją sudarė Goda Pranytė, viešbučio restorano „Central Hotel Radviliškis“ viešbučio administratorė, Jolanta Beržonskienė, J. Beržonskienės kaimo sodybos „Pušyno vila“ vadovė, ir Viktorija Savickė, viešbučio restorano „Central Hotel Radviliškis“ restorano vadovė.

Konkurso dalyviai pristatė paruoštas namų užduotis, atliko specialybės įgūdžių testą, dalyvavo komandinėse lovų klojimo, stalo „Vakarienė dviem“ varžybose.

Mokinius lydėjusiems profesijos mokytojams organizuota edukacinė išvyka į Šeduvos skyriaus žirgyną ir Šeduvos malūną.

Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2018“ trečioji vieta atiteko Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos mokinių komandai: Ingai K. ir Gabijai M. Antrąją vietą užėmė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda: Evelina D. ir Mindaugas P. Pirmąją vietą laimėjo Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro komanda: Selena K. ir Akvilė R.

Mokiniai apdovanoti diplomais, taurėmis ir atminimo dovanėlėmis. Už puikiai atliktas užduotis įteiktos nominacijos: „Originaliausias prisistatymas“ – Utenos regioniniam profesinio mokymo centrui, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrui - už praktinę užduotį „Lovos klojimas“, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui – už geriausiai atliktą teorinį (žinių) testą, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai – už praktinę užduotį „Vakarienės stalo serviravimas“.

Visų mokyklų komandoms už dalyvavimą nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2018“ įteiktos Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro padėkos.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir vertinimo komisijai.

Vyresnioji profesijos mokytoja Roma Baltrukonienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
  • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
  • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
  • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas