SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-01-28, Antradienis, 15:13:57 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Už naują gyvenimą be skausmo - padėka Radviliškio ligoninei

Už naują gyvenimą be skausmo - padėka Radviliškio ligoninei

  • Už naują gyvenimą be skausmo - padėka Radviliškio ligoninei

    Radviliškio ligoninės gydytojas ortopedas-traumatologas Laurynas Mažeika, kaip sako pacientai, savo rankos prisilietimu suteikia naują gyvenimą be skausmo. Autorės nuotr.

Sofija SIPAVIČIŪTĖ

Ne paslaptis, kad žiniasklaidos pagalbos žmonėms prireikia ne tik norint pasiguosti, bet ir pasidžiaugti. Būtent dėl pastarosios priežasties į savaitraštį „Radviliškio naujienos“ kreipėsi Pakruojo rajono gyventoja visuomenininkė Adelė Dobilienė.

Moteris sako niekaip negalinti atsidžiaugti tuo, kaip ja rūpinosi Radviliškio ligoninės personalas: „Pati gydausi Joniškio privačioje poliklinikoje. Daug metų sergu diabetu, tačiau dabar užklupo kita bėda - prireikė keisti kelio sąnarį. Buvau užsiregistravusi operacijai Panevėžyje, bet išgirdau labai gerų atsiliepimų apie Radviliškio ligoninę, apie gydytoją Lauryną Mažeiką, kuris, pridėjęs savo ranką, sukuria žmogui naują gyvenimą be skausmo. Nedvejodama atvykau čia ir greit patekau pas reikiamą gydytoją. Mane išoperavo praėjusios savaitės pabaigoje, o šią savaitę jau išvykstu su plačia šypsena. Taip, pirmoji para buvo sunki, tačiau visas personalas skyrė išskirtinį dėmesį. Esu gulėjusi Panevėžio, Vilniaus, Pakruojo ligoninėse, tačiau Radviliškio ligonine esu tiesiog sužavėta“.

A. Dobilienės teigimu, ypatinga švara, gydytojo dėmesys ir labai skanus maistas - išskirtiniai šios gydymo įstaigos bruožai: „Tiems, kurie kovoja su sąnarių skausmu, nedvejodama rekomenduoju kreiptis į Radviliškio ligoninę ir operuotis pas gydytoją Lauryną Mažeiką. Labai daug ligonių, ne tik aš viena, siunčia visam atidžiam ir sustyguotai dirbančiam personalui nuoširdžiausius linkėjimus. Kartu su manimi dėkoja ir Janina Pilionienė iš Grinkiškio. Dėkojame už gerą priežiūrą, geresnę savijautą ir į mus nukreiptas šypsenas. Čia jautėmės labai prižiūrimos“.

Iš Radviliškio jau išvykusi moteris sako, kad Radviliškis - artimas miestas. Ji bendrauja su vietos diabetu sergančiais žmonėmis, kurie kolegės nepamiršo - atskubėjo aplankyti į Radviliškio ligoninę. „Tai - brangus man kraštas. Apie Radviliškį visiems noriu ir galiu pasakyti tik gerus žodžius. Žemai lenkiuosi Radviliškio ligoninės personalui“, - sako Radviliškio ligoninei padėką siunčianti moteris.

 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas