SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 01:01:20 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Tyruliuose – padėkos seniūnijos žmonių gerovę kuriantiems žmonėms

Tyruliuose – padėkos seniūnijos žmonių gerovę kuriantiems žmonėms

 • Tyruliuose – padėkos seniūnijos žmonių gerovę kuriantiems žmonėms

  Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis Tyrulių seniūnijai nusipelniusiems žmonėms įteikė padėkos raštus.

 • Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis Tyrulių seniūnijai nusipelniusiems žmonėms įteikė padėkos raštus.

  Šventėje padėkota Tyrulių seniūnijoje gyvenantiems ir aktyviai prie seniūnijos žmonių gerovės prisidedantiems žmonėms.

 • Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis Tyrulių seniūnijai nusipelniusiems žmonėms įteikė padėkos raštus.

  Po apdovanojimų vyko koncertas.

Sausio 19 dieną Tyrulių kultūros ir sporto salėje vyko jau tradicija tapusi Padėkos šventė „Bendrumas širdį šildo“. Šventėje padėkota Tyrulių seniūnijoje gyvenantiems ir aktyviai prie seniūnijos žmonių gerovės prisidedantiems žmonėms.

Šventėje dalyvavęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis nusipelniusiems Tyrulių seniūnijos žmonių gerovei ūkininkams Viliui Smulkiui ir Svajūnui Toleikiui ir UAB „Didysis tyrulis“ direktoriui Ričardui Nemaniui įteikė Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštus.

Už praėjusių metų darbus visiems, susirinkusiems į Padėkos vakarą, ačiū tarė Tyrulių seniūnijos seniūnas Rimantas Liukumas. Šiais metais kiekviena seniūnaitija rinko savo „Metų žmogų“. Tyrulių seniūnaitijos 2018 m. „Metų žmogumi“ tapo Daiva Rimkūnienė, Polekėlės seniūnaitijos – Vilma Toleikienė, Jonaitiškių seniūnaitijos – Laima Verygienė.

Už nuoširdų bendradarbiavimą ir įvairiapusę pagalbą stiprinant Tyrulių seniūnijos kultūrinę bazę buvo padėkota Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorei Jolantai Margaitienei. Už paramą Tyrulių bendruomenei padėkota Agnei Narbutaitei ir Daliui bei Kristinai Vilučiams. Už paramą Polekėlės bendruomenei – Jurgitai Mankevičienei ir Alinai Brusokaitei. Asta Petrauskienė apdovanota už nuoširdų bendradarbiavimą ir aktyvią veiklą. Už pagalbą prižiūrint seniūnijos aplinką padėkota Ignui Andriuliui. Už geranorišką pagalbą rengiant Kalėdų šventę – Aušrai ir Sauliui Pranckūnams.

Už gražiai tvarkomą sodybos aplinką įteikti seniūno Padėkos raštai Jurgitos Labanauskaitės ir Sigito Ramanausko šeimai, Ingridai ir Ramūnui Miseliams, Ritai Mažeikienei, Vidai ir Edmundui Plechavičiams, Ilonos ir Gintaro Vilčikauskų bei Jolitos ir Arūno Čiarbų šeimoms.

Už tvarkingai prižiūrimą sodybos aplinką padėkota Raimundui Grigui, Danutei Zitai Paulauskienei, Apolonijai Pranckūnienei, Sofijai Vaičeliūnienei ir Antanui Danieliui, Marijonai Likšienei ir Rimai Zemlickienei, Onai Ulčinienei ir Kazimierui Kukanauskui, Stanislavai Plechavičienei, Vladui ir Virginijui Gustams, Valentinai Balčiuvienei bei Stasei Onai Bagdonienei.

Už nuoširdų bendradarbiavimą ir aktyvią visuomeninę veiklą padėkota Tyrulių seniūnaitei Reginai Pranciškai Andriulienei, Polekėlės seniūnaičiui Algiui Griniui ir Jonaitiškių seniūnaitei Laimai Verygienei. Taip pat padėkota ir Tyrulių bei Polekėlės bendruomenėms.

Po apdovanojimų vyko koncertas. Susirinkusiesiems koncertavo Polekėlės ir Tyrulių moterų vokaliniai ansambliai, estradinis ansamblis, kaimo kapela ir šokėjai, kuriems vadovauja vyriausioji kultūros specialistė Liongina Vitalija Lipskienė. Buvo puiki šventė.

Tyrulių seniūnijos informacija

Šventėje padėkota Tyrulių seniūnijoje gyvenantiems ir aktyviai prie seniūnijos žmonių gerovės prisidedantiems žmonėms.
Po apdovanojimų vyko koncertas.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
 • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
 • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
 • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
 • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas