SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-12, Antradienis, 00:43:51 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Trys Radviliškio rajono gyventojai prisivirė košės Šiauliuose

Trys Radviliškio rajono gyventojai prisivirė košės Šiauliuose

Trys gastrolieriai iš Radviliškio rajono Šiaulių apskrities policijos pareigūnams įkliuvo Šiauliuose, kai sumanė greitai ir lengvai „pasidaryti pinigų“. Sumanymas nebuvo sėkmingas – pinigų jie neprasimanė, o štai areštinėje atsidūrė.

Vėlų kovo 12-osios vakarą pareigūnų pagalbos kvietėsi 60-metis šiaulietis. Apie 22 valandą prie jo, ėjusio Krymo gatve, prisiartino keletas vaikinų, iš kurių vienas smūgiavo į galvą ir atėmė rankoje turėtą portfelį su jame buvusiais daiktais. Vyras dar bandė užpuolikus vytis, tačiau šie pabėgo.

Atvykę policijos patruliai nusikaltimo mikrorajone pradėjo operatyvią įtariamųjų paiešką. Tuo metu jie per radijo stotį išgirdo policijos budėtojo pranešimą, kad autobusų stoties teritorijoje įtartini asmenys kabinėjasi prie žmonių. Nuskubėję ten pareigūnai sulaikė tris jaunuolius, kurių vieno kišenėje buvo rastas fotoaparatas – toks, koks buvo pavogtajame portfelyje. Nukentėjusysis atpažino, kad tai - jo prarastas daiktas.

Kai sulaikytieji buvo atvežti į policijos komisariatą, vienas jų bandė atsikratyti dar vienu nusikaltimo įkalčiu - lipdamas iš automobilio ant žemės numetė diktofoną, kuris taip pat buvo šiauliečio pavogtų daiktų sąraše.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad niekur nedirbantys ir nesimokantys, policijos pareigūnams dėl vagysčių gerai pažįstami 17, 20 ir 29 metų vaikinai į Šiaulius atvyko iš Radviliškio rajono. Iš pradžių buvo alus ir naktinės klajonės po Šiaulių miestą, po to - „geniali“ idėja „pasidaryti pinigų“, vėliau - nevykęs bandymas pavogtus daiktus parduoti autobusų stotyje, o galop - įtarimai dėl plėšimo.

Visi sulaikytieji atsidūrė areštinėje, teismas sankcionavo jiems griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Parengta pagal policijos atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės informaciją

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas