SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-31, Antradienis, 02:46:49 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Trečiojo amžiaus universiteto studentai apsilankė savivaldybėje ir susitiko su meru

Trečiojo amžiaus universiteto studentai apsilankė savivaldybėje ir susitiko su meru

 • Trečiojo amžiaus universiteto studentai apsilankė savivaldybėje ir susitiko su meru

  Su Trečiojo amžiaus universiteto studentais meras aptarė 2019 metais Radviliškio rajono savivaldybės tarybos ir administracijos nuveiktus darbus, pasidalijo 2020 metų darbų planais.

 • Su Trečiojo amžiaus universiteto studentais meras aptarė 2019 metais Radviliškio rajono savivaldybės tarybos ir administracijos nuveiktus darbus, pasidalijo 2020 metų darbų planais.

  „Trečiojo amžiaus universiteto studentų smalsumas ir žingeidumas – puikus pavyzdys visiems, kaip reikia gyventi ir džiaugtis gyvenimu“, - sakė meras Antanas Čepononis.

Radviliškio rajono savivaldybėje įvyko tradicinis susitikimas su Radviliškio trečiojo amžiaus universiteto studentais

„2019 metai Radviliškiui buvo puikūs, turtingi įvykių, renginių, darbų. Tikimės, kad ir 2020 metai bus puikūs. Laukiame ir dirbame dėl Radviliškyje vyksiančios Trečiojo amžiaus universiteto IV universiados, jubiliejinės, 20-osios Tulpių žydėjimo šventės, tarptautinio jaunimo kultūros ir sporto festivalio, naujų ir tęstinių projektų, naujų darbų, idėjų“, - susitikime su senjorais sakė meras Antanas Čepononis.

Su Trečiojo amžiaus universiteto studentais meras aptarė 2019 metais Radviliškio rajono savivaldybės tarybos ir administracijos nuveiktus darbus, pasidalijo 2020 metų darbų planais, biudžeto formavimo aktualijomis, veiklomis vandentvarkos, kraštotvarkos, kelių ir gatvių tvarkymo, socialinės rūpybos, švietimo įstaigų tinklo pertvarkos srityse.

„Trečiojo amžiaus universiteto studentų smalsumas ir žingeidumas – puikus pavyzdys visiems, kaip reikia gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Juk tuo, ką sužinai, dar ir su kaimynais ir draugais pasidalyti galima, juos sudominti Radviliškio rajono savivaldybėje nuveiktais darbais ir ateities planais“, – tokių susitikimų galimybėmis dalijosi rajono vadovas.

Studentai domėjosi netvarkomais, apleistais pastatais Radviliškio rajone ir mieste, buvusių paplentės sodų ateitimi, mero planais dalyvauti rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą, autobusų tvarkaraščio pakeitimo galimybėmis, vaikų žaidimų aikštelių mieste plėtros galimybėmis.

Pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją parengė Jonas MARCINKUS

„Trečiojo amžiaus universiteto studentų smalsumas ir žingeidumas – puikus pavyzdys visiems, kaip reikia gyventi ir džiaugtis gyvenimu“, - sakė meras Antanas Čepononis.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas