SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-09-22, Sekmadienis, 11:15:47 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Teisinių žinių konkurse radviliškiečiai iškovojo antrąją vietą

Teisinių žinių konkurse radviliškiečiai iškovojo antrąją vietą

  • Teisinių žinių konkurse radviliškiečiai iškovojo antrąją vietą

    Finaliniame konkurso „Temidė“ etape Šiaulių apskričiai atstovavusi Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių komanda iškovojo antrąją vietą.

  • Finaliniame konkurso „Temidė“ etape Šiaulių apskričiai atstovavusi Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių komanda iškovojo antrąją vietą.

Artėjant mokslo metų pabaigai, baigėsi ir keletą mėnesių trukęs mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“, gegužės 22 dieną į finalinį konkurso etapą, vykusį Vilniuje ir Trakuose, sukvietęs 10 moksleivių komandų iš visos Lietuvos. Šiaulių apskričiai finaliniame konkurso etape atstovavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių komanda, kuri antrajame regioniniame etape organizuotoje „Pabėgimo kambario“ užduotyje nugalėjo Pakruojo, Šiaulių, Joniškio ir Raseinių mokinių komandas.

Gegužės 22-osios rytą „Temidės“ konkurso dalyviai, susirinkę Vilniuje, dalyvavo orientacinėse rungtyse. Dar Vilniuje gavę pirmąją užduotį ir teisingai išsprendę pirmąjį galvosūkį, visi netikėtai buvo nukreipti į Trakus, kuriuos pasiekė traukiniu Vilnius-Trakai.

Trakų traukinių stotyje mokinius pasitiko renginio organizatoriai, kurie komandų dalyviams įteikė Trakų žemėlapius ir žaidimo legendą. Pasitelkusios žemėlapius, mobiliojo ryšio programėles ir informacijos paieškos sistemas, moksleivių komandos aplankė nurodytus Trakų miesto taškus ir kiekviename iš jų atliko su teisėsaugos ir Lietuvos istorija susijusias pareigūnų parengtas teisines ir sportines užduotis. Klaidžiodami po Trakų gatveles moksleiviai ne tik atlikinėjo įvairias užduotis, bet ir ieškojo nurodytų užuominų bei objektų.

Atkakli, nuotykių kupina, dėmesingumo ir ištvermės reikalaujanti ir kartu maloni pažintinė trijų valandų kelionė po Trakus praėjo lyg per keliolika minučių. Pasibaigus rungties laikui visos komandos buvo pakviestos į Trakų salos pilį, kurioje po minutės atokvėpio laukė dar viena staigmena – istorijos pamoka.

Komandų dalyvius gidai supažindino su istoriniais šios vietos faktais. Artėjant kulminacijai visi dalyviai buvo pakviesti į Trakų pilies didžiąją menę, kurioje vyko mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ baigiamoji dalis. Nors ir pavargę, tačiau užsikrovę teigiamų emocijų, vaikai laukė organizatorių verdikto – konkurso rezultatų, kurių iki pat pabaigos nebuvo įmanoma nuspėti.

Apdovanojimo renginyje dalyvavo konkurso organizatoriai: Policijos departamento, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Trakų rajono savivaldybės bei Trakų istorijos muziejaus atstovai.

Iš dešimties komandų respublikiniame konkurse viena iš geriausiųjų buvo pripažinta ir Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių komanda, kuri iškovojo antrąją vietą.

Ilona Sernovienė, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas