SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-19, Antradienis, 00:05:17 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Tarptautinėje konferencijoje - apie edukacines erdves

Tarptautinėje konferencijoje - apie edukacines erdves

  • Tarptautinėje konferencijoje - apie edukacines erdves

    Iš kairės į dešinę: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis, Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės Snieguolė Baltrėnienė ir Danutė Briedienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė Stasė Mameniškienė, ibiologijos mokslų daktarė Ona Motiejūnaitė.

Vilniaus universiteto botanikos sode vyko tarptautinė konferencija „Ugdymas edukacinėse erdvėse: biologinės įvairovės, žmogaus sveikatos ir mitybos aspektai".

Konferencijoje žodiniais ir stendiniais pranešimais buvo pristatyta Lietuvos ugdymo įstaigų ir užsienio šalių patirtis kuriant edukacines erdves ir jas pritaikant formaliajam ir neformaliajam vaikų ugdymui(si). Susipažino su augalų pavadinimų kilme, jų paplitimu, vartosena, augalų panaudojimu maistui, sveikatai, maisto kultūros paveldu, tradicijomis, istorija.

Šeduvos lopšelį-darželį atstovavo pedagogės Snieguolė Baltrėnienė ir Danutė Briedienė. Jos pristatė stendinį pranešimą „Edukacinės erdvės – puiki terpė visapusiškam vaiko augimui“.

Renginį inicijavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto Botanikos sodas.

Esame dėkingi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjui Almantui Kulbiui ir metodininkei Stasei Mameniškienei, renginio organizatorei bei biologijos mokslų daktarei Onai Motiejūnaitei už pasidalinimą patirtimi, o taip pat ir naujų idėjų kuriant, tobulinant edukacines erdves pasisėmimą.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas