SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 01:11:45 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Tarp šviesos ir šešėlių, arba Prisimenant Tėvą Stanislovą

Tarp šviesos ir šešėlių, arba Prisimenant Tėvą Stanislovą

  • Tarp šviesos ir šešėlių, arba Prisimenant Tėvą Stanislovą

    Lizdeikos gimnazijoje sukurtas atvirukų komplektas „Tarp šviesos ir šešėlių“, skirtas Tėvo Stanislovo 100-osioms gimimo metinėms.

„Kas gyvenime svarbiausia? Išgyventi kuo daugiau laimingų akimirkų“, – teigė Tėvas Stanislovas. Tokių akimirkų patyrėme Lizdeikos gimnazijoje ruošdami atvirukų komplektą „Tarp šviesos ir šešėlių“, skirtą Tėvo Stanislovo 100-osioms gimimo metinėms.

Tai buvo tos akimirkos, kai mes, jo kūrėjos, pajutome sielos pilnatvę, išgirdome žodžių, užfiksuotų vaizdų bei emocijų sąšaukas, išvydome gyvenimo dermės raibuliavimą. Rodos, nieko atsitiktinio, viskas subrandinta laiko ir šiuo kūrybiniu darbu tiesiog išgryninta.

Tokios šviesios asmenybės kaip Tėvas Stanislovas–Algirdas Mykolas Dobrovolskis, gimęs ir mokęsis Radviliškyje, skatina visuomenę, jos narius susimąstyti apie žmogaus paskirtį žemėje, gyvenimo tikslo ieškojimą, šviesių ir prasmingų akimirkų įprasminimą.

Kūrybinės grupės narės – Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokytojos Jolanta Kvedarienė (maketavimas), Gitana Abromikienė (fotografijos), Laima Verbickienė (tekstai) – siekė pasibelsti į jauno žmogaus širdį ne tik Tėvo Stanislovo mintimis, bet ir savo apmąstymais, pasaulio matymu ir žodžio, fotografijos bei medijų sinteze.

Atvirukų komplektas „Tarp šviesos ir šešėlių“ kaip metodinė priemonė gali būti naudojamas lietuvių kalbos, dailės, informacinių technologijų, etikos, tikybos, pilietinio ugdymo pamokose. Žmogaus siela – jo darbai. Svarbiausia ne tai, kiek mes darome, o tai, kiek meilės į tuos veiksmus įdedame.

Mokytojos Gitana Abromikienė, Laima Verbickienė, Jolanta Kvedarienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas