SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-05-24, Penktadienis, 23:04:24 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Šventinė popietė „Laiko ratu“ - Raudondvaryje

Šventinė popietė „Laiko ratu“ - Raudondvaryje

  • Šventinė popietė „Laiko ratu“ - Raudondvaryje

    Išeidami senjorai sakė: „Sėdėdami prie vaišių stalo dalijomės prisiminimais, klausėmės poezijos, šokom ir nepajutom, kaip greit prabėgo laikas. Kaip ir gyvenime!..“.

Ruduo – tai metas, kai mus užklumpa ilgėjantys vakarai ir rudeninė nostalgija, o liūdesį geriausiai išblaško buvimas kartu, draugiškai traukiama daina, šokis, juokas ir geras žodis, pasakytas vienas kitam. Spalio 1–ąją Raudondvario kultūros rūmuose antrąkart įvyko šventinė senjorų popietė „Laiko ratu“, skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.

Susibūrimą organizavo Pakalniškių seniūnija ir Raudondvario kultūros rūmų darbuotojai, norėdami aktyvinti pagyvenusius kaimo žmones, kurie daug laiko praleidžia savo namuose. Pirmadienio popietę sukvietė juos pabendrauti prie arbatos puodelio su bendraamžiais, prisiminti gražiausias savo gyvenimo akimirkas.

Šventėje dalyvavo ir visus susirinkusiuosius pasveikino Pakalniškių seniūnas Kęstutis Ulinskas. Jis pasidžiaugė senjorų išmintimi, pasveikino juos su „profesine“ švente, palinkėjo sveikatos, laimės, širdyje visada būti jauniems, dažniau susiburti ir daugiau bendrauti.

Paskaitą apie sveikatą perskaitė ir senjorus aktyviai gyventi, sportuoti, sveikai maitintis pakvietė Radviliškio sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aušra Misiukevičienė.

Kultūros darbuotojai senjorams paruošė sveikinimų koncertą, kuriame skambėjo romantiškos dainos, atliekamos Rusnės Bartkevičiūtės, Elingos Musteikytės ir Aivos Baslerytės. Šias solistes ruošė kultūros specialistas Vytautas Selena. Popietės dalyviai klausėsi kultūros namų moterų vokalinio trio „Vakarė“, kuriam vadovauja Svetlana Verdingovienė, atliekamų skambių dainų.

Po koncerto senjorai vaišinosi arbata, sumuštiniais ir saldumynais. Visi susirinkusieji džiaugėsi vieni kitų atneštais šventiniais pyragais ir kepiniais. Patys senjorai dainavo liaudiškas dainas, smagiai sukosi valso ritmu, šnekučiavosi, noriai žaidė pasiūlytus žaidimus, dalijosi jaunystės prisiminimais.

Senjorė Alfonsa Kavaliūnienė padeklamavo jaudinančius ir įsimenančius eilėraščių posmus, raudondvarietė Elena Čiganienė perskaitė savo sukurtus nuotaikingus eilėraščius.

Viktorinoje apie Lietuvos istoriją nugalėtojais tapo Pranciškus Morkūnas ir Vytautas Janulevičius. Mįslių karalienės titulą tą šventinį vakarą iškovojo Nijolė Gabenienė.

Susėdę svečiai dalijosi įspūdžiais ir prisiminimais. Popietės pabaigoje susirinkusieji sušoko senjorų valsą ir gerai nusiteikę skirstėsi į namus.

Raudondvario kultūros rūmų vyr. kultūros specialistė M. Selenienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
  • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
  • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
  • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas