SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-07, Antradienis, 11:17:52 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Šventė subūrė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus dvyliktokus bei absolventus

Šventė subūrė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus dvyliktokus bei absolventus

  • Šventė subūrė Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus dvyliktokus bei absolventus

    Šventės kaltininkai pakviesti į 100-ąją palatą, kurioje buvo tikrinama jų sveikatos būklė ir sprendžiama, ar jie yra pasirengę svarbiems pokyčiams jų gyvenime.

  • Šventės kaltininkai pakviesti į 100-ąją palatą, kurioje buvo tikrinama jų sveikatos būklė ir sprendžiama, ar jie yra pasirengę svarbiems pokyčiams jų gyvenime.
  • Šventės kaltininkai pakviesti į 100-ąją palatą, kurioje buvo tikrinama jų sveikatos būklė ir sprendžiama, ar jie yra pasirengę svarbiems pokyčiams jų gyvenime.

Bėgantis laikas atnešė mums pavasarį, o su juo ir svarbias šventes Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinių gyvenime. Dvyliktokai nedrąsiais žingsniais pasitinka Šimtadienį, kuris primena, kad iki brandos egzaminų lieka tik 100 dienų. Gimnazijos skyriaus absolventams tuo pat metu suskamba paskutinis jų skambutis, lydintis į praktiką ir primenantis apie svarbaus gyvenimo etapo – mokyklos – pabaigą.

Pirmo kurso gimnazijos skyriaus mokiniai drauge su vyresniąja profesijos mokytoja Rima Miliauskiene surengė dvyliktokams ir absolventams šventę, skirtą paminėti abi šventes. Šventės kaltininkai pakviesti į 100-ąją palatą, kurioje buvo tikrinama jų sveikatos būklė ir sprendžiama, ar jie yra pasirengę svarbiems pokyčiams jų gyvenime.

Susirinkusiuosius sveikino ir sėkmingo kelio bei išbandymų linkėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė. Skyriaus vedėjas Arūnas Vaičiulis pasidžiaugė mokiniais ir kvietė pasiruošti ateinantiems išbandymams – egzaminams.

Gimnazijos skyriaus vedėja Stanislava Gilienė pasveikino savo auklėtinius dvyliktokus ir aktyviausiems įteikė padėkas už dalyvavimą renginiuose bei konkursuose.

Renginio metu nuskambėjo daug padėkų. Dvyliktokai ir absolventai daug gražių ir nuoširdžių padėkos žodžių skyrė savo grupių vadovėms bei mokytojams, sveikino juos gėlėmis, o mokymo įstaigai padovanojo atminimo dovaną.

Renginį vainikavo 100 žvakučių uždegimas, kurios simbolizuoja 100 dienų – vieniems iki brandos egzaminų, kitiems – iki kompetencijų vertinimo.

Po renginio, valgydami vienuoliktokų iškeptą tortą, niekas neskubėjo išeiti. Juk kartu būti gera. Tikimės, kad mokiniai šį bendrystės jausmą išsineš kartu su savimi ir visuomet jausis mūsų bendruomenės dalimi.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Nausėdienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas