NULL

Sunkiaatlečiai iškovojo pergalių

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komandos sportininkai iškovojo pergalių Joniškyje vykusiame Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate.

Tarp suaugusiųjų, svorio kategorijoje iki 52 kg, pasiekusi meistrišką rezultatą, čempione tapo Laura Margevičiūtė. Atkėlimo veiksme atkėlusi 130 kg sveriančią štangą, ji pagerino šalies rekordą. Laura nugalėjo ir absoliučioje įskaitoje bei tapo stipriausia klasikinės jėgos trikovės sportininke.

Tarp jaunių merginų, svorio kategorijoje iki 72 kg, Džeran Jonušytė užėmė ketvirtąją vietą. Moterų komanda čempionate iškovojo trečiąją vietą.

Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 59 kg, pirmąją vietą užėmė Laurynas Šaulis.

Kiti sunkiaatlečiai taip pat pasiekė puikių rezultatų.

Jaunimo grupėje, svorio kategorijoje iki 57 kg, pagerinusi savo asmeninį pasiekimą atkėlimo veiksme iki 127,5 kg, pirmąją vietą iškovojo Kristina Kirilesku, absoliučioje įskaitoje užėmusi antrąją vietą.

Svorio kategorijoje per 120 kg, pagerinęs asmeninius pasiekimus ir surinkęs 670 kg, čempionu tapo Lukas Mataitis.

Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg, užtikrintai nugalėjo Gintaras Blėdis. Tarp jaunių, svorio kategorijoje iki 66 kg, Lizdeikos gimnazijos moksleivis Kornelijus Poškus užėmė ketvirtąją vietą.

Čempionato metu vyko teisėjų egzaminavimas. Gintarui Blėdžiui suteikta antra nacionalinio teisėjo kategorija.