SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-21, Penktadienis, 13:43:41 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos Stipriname draugystę – 100 metų atkurtai Lietuvos valstybei ir 100 metų Sakartvelo Demokratinei Respublikai

Stipriname draugystę – 100 metų atkurtai Lietuvos valstybei ir 100 metų Sakartvelo Demokratinei Respublikai

Rugsėjo 26 d.–spalio 1 d. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Juozapaityte bei Radviliškio miesto kultūros centro direktore Indre Ginkevičiene buvo pakviesti į kasmetinę Chašūrio miesto (Sakartvelas) šventę „Auksinis ruduo 2018“. Radviliškis su Chašūriu draugauja jau septynerius metus (nuo 2011 metų). Šiemet šios dvi valstybės mini iškilmingas sukaktis – 100 metų atkurtai Lietuvos valstybei ir 100 metų Sakartvelo Demokratinei Respublikai.

Šventiniuose renginiuose dalyvavo LR ambasadorius Sakartvele Giedrius Puodžiūnas, delegacijos iš Baltarusijos, Ukrainos ir Latvijos. Tiek su Ambasadoriumi, tiek su Chašūrio savivaldybės vadovais bei kitų delegacijų atstovais kalbėtasi apie naujas bendradarbiavimo galimybes, apie bendruomenių kūrimąsi, jų veiklos galimybes Sakatrvele, taip pat aptartos kultūrinių mainų galimybės su Sakartvelu bei Latvija. Ateityje tikimais kartu su latviais suorganizuoti tarptautinį jaunimo muzikos festivalį.

Radviliškio delegacijos nariai svečiams pristatė Radviliškio sporto bazę ir su Ukrainos delegacijos nariais aptarė sportinių komandų mainų galimybes. LR ambasadorius Sakartvele Giedrius Puodžiūnas Chašūrio vadovams įteikė miesto parko projektą, padėkojo Chašūrio vadovams ir pasidžiaugė, kad Chašūris – vienas perspektyviausių miestų Gruzijoje. Taip pat Ambasadorius džiaugėsi Radviliškio ir Chašūrio draugyste ir pabrėžė apie išskirtinai šiltą ir veiksmingą šių miestų draugystę.

Chašūrio miesto vadovai svečiams aprodė Chašūryje naujai suremontuotą darželio pastatą, pakvietė aplankyti baigiamą statyti sporto kompleksą. Beje, idėja statyti sporto kompleksą Chašūrio miesto merui kilo prieš kelerius metus besilankant Radviliškyje, taip pat Chašūrio vadovai svečiams aprodė lankytinas Sakartvelo vietas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas