Štangos spaudimo čempionate – medalių lietus Radviliškio sportininkams

Liepos 25 dieną Naujojoje Akmenėje įvyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas, kuriame Radviliškio sportininkai tapo čempionais ir prizininkais.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir sporto klubo „Arena Gym“ sportininkai, suvieniję jėgas čempionate, sudarė bendrą komandą. Moterys spaudė pusę savo svorio sveriančias štangas.

Jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje per 72 kg, 1 vietą iškovojo Neda Pabilionytė. Sportininkė 38 kg svorio štangą paspaudė 21 kartą. Absoliučioje įskaitoje ji užėmė 2 vietą. Suaugusiųjų kategorijoje ji iškovojo 3 vietą.

Jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg, 3 vietą iškovojo Greta Tomkevičiūtė. Sportininkė 29 kg svorio štangą paspaudė 25 kartus.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 52 kg, 3 vietą iškovojo Kristina Kirilesku. Sportininkė 26 kg svorio štangą paspaudė 38 kartus.

Veteranių pirmoje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg, 3 vietą iškovojo Laura Margevičiūtė. Sportininkė 27 kg svorio štangą paspaudė 40 kartų. Absoliučioje įskaitoje ji užėmė 3 vietą.

Veteranių antroje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg, 1 vietą iškovojo Rima Ščeponienė. Sportininkė 28 kg svorio štangą paspaudė 39 kartus. Absoliučioje įskaitoje ji užėmė 2 vietą.

Veteranių pirmoje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje per 63 kg, 2 vietą užėmė Rita Juškevičienė. Sportininkė 37 kg svorio štangą paspaudė 29 kartus.

Veteranių antroje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg, 3 vietą iškovojo Aurelija Šnapštienė. Sportininkė 30 kg svorio štangą paspaudė 22 kartus.

Jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg, 1 vietą iškovojo Kornelijus Poškus. Sportininkas 66 kg svorio štangą paspaudė 30 kartų. Absoliučioje įskaitoje jis užėmė 1 vietą.

Jaunių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg, 2 vietą iškovojo Kornelijus Keras. Sportininkas 62 kg svorio štangą paspaudė 11 kartų.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 59 kg, 3 vietą laimėjo Laurynas Šaulys. Sportininkas 58 kg svorio štangą paspaudė 19 kartų.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg, 3 vietą iškovojo Dominykas Varkulevičius. Sportininkas 65 kg svorio štangą paspaudė 24 kartus.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 83 kg, 3 vietą iškovojo Mantas Repšys. Sportininkas 74 kg svorio štangą paspaudė 32 kartus.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje per 120 kg, 3 vietą iškovojo Tadas Grimaila. Sportininkas 122 kg svorio štangą paspaudė 17 kartų.

Komandinėje įskaitoje veteranių amžiaus grupėje radviliškietės užėmė 1 vietą. Jaunimo amžiaus moterų komanda užėmė 2 vietą.