SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-05-24, Penktadienis, 22:20:47 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Šniūraitiškiai laisvalaikį leido turiningai

Šniūraitiškiai laisvalaikį leido turiningai

  • Šniūraitiškiai laisvalaikį leido turiningai

    Norėdami susipažinti su Biržų kraštu, jų papročiais, dalyvavome edukacinėje programoje „A biržiečė vaišin dainuodamūs“ Biržų pilyje.

  • Norėdami susipažinti su Biržų kraštu, jų papročiais, dalyvavome edukacinėje programoje „A biržiečė vaišin dainuodamūs“ Biržų pilyje.

Asociacija „Šniūraičių bendruomenė“ buvo pateikusi paraišką projektui „Leisk laisvalaikį turiningai“ Radviliškio rajono savivaldybėje pagal vykdomą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintą projektų finansavimo priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Asociacija gautus 246 eurus skyrė kelionei po Biržų rajono lankytinas vietas.

Norėdami susipažinti su Biržų kraštu, jų papročiais, dalyvavome edukacinėje programoje „A biržiečė vaišin dainuodamūs“ Biržų pilyje. Čia teko susipažinti su aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis, pasimokyti Biržų krašto dainų, šokių, o taip pat išbandyti ir skudučiavimą.

Šniūraitiškiai apsilankė ir prie Karvės Olos – karstinės smegduobės su ola, esančios Karajimiškio kaime, užkopė į Biržų regioninio parko teritorijoje, prie Kirkilų karstinių ežerėlių, pastatytą beveik 32 metrų aukščio apžvalgos bokštą, kurio forma primena kanoją arba valtį.

Kadangi Biržai garsėja savo alumi, tad užsukome ir į Rinkuškių alaus daryklą, kurioje dalyvavome pažintinėje ekskursijoje. Joje sužinojome, kaip daromas alus - nuo salyklo sumalimo iki etiketės užklijavimo ant butelio. Išsiaiškinę, kas yra misa bei saladinas, aplankėme muziejų, kuriame pamatėme, nuo ko „Rinkuškiai“ pradėjo savo veiklą 1991-aisiais. Stabtelėję prie senovinės autentiškos klėties sužinojome, kokių aludarystės tradicijų laikydavosi aludariai, darydami alų prieš daugybę metų. O išvykdami dar apžiūrėjome daryklos kieme atsivėrusią smegduobę.

Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
  • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
  • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
  • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas