SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-04, Šeštadienis, 14:46:12 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Skėmių seniūnijoje varžėsi šaškininkai

Skėmių seniūnijoje varžėsi šaškininkai

  • Skėmių seniūnijoje varžėsi šaškininkai

    Skėmių seniūnijos kalėdinis šaškių turnyras – puiki proga susitikti su bendraminčiais, išbandyti jėgas, pabendrauti, turiningai praleisti laisvalaikį.

  • Skėmių seniūnijos kalėdinis šaškių turnyras – puiki proga susitikti su bendraminčiais, išbandyti jėgas, pabendrauti, turiningai praleisti laisvalaikį.

Gruodžio 21 dieną Pociūnėliuose surengtas tradicinis renginys – Skėmių seniūnijos kalėdinis šaškių turnyras. Jį organizavo Skėmių seniūnijos sporto metodininkas Arūnas Čižauskas ir Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius.

Turnyro pradžioje artėjančių šv. Kalėdų proga visus pasveikino ir sėkmingo žaidimo šaškėmis palinkėjo Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė. Turnyre varžėsi pociūnėliečiai ir svečiai iš Radviliškio bei Sidabravo. Atskirai žaidė suaugusieji ir jaunimas.

Bendroje įskaitoje I vietą iškovojo Algimantas Šemežys, II – Donatas Aleinikovas, III – Valdemaras Gorskis. Skėmių seniūnijos suaugusiųjų žaidėjų grupėje geriausiai sekėsi Algimantui Šemežiui (I vieta), Arūnui Čižauskui (II vieta) ir Aurelijui Sadzevičiui (III vieta).

Jaunimo grupėje atskirai vertinta, kaip sekėsi vaikinams ir kaip merginoms. I vietas laimėjo Fausta Turskytė ir Nedas Bilevičius, II – Austėja Jučaitė ir Laurynas Jučas, III – Faustėja Ivanovaitė.

Šaškininkams, kurie užėmė pirmąsias vietas, įteiktos taurės ir medaliai. Visi kiti nugalėtojai taip pat apdovanoti medaliais. Prizus skyrė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyrius bei Skėmių seniūnija.

Roma Buivydienė 

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas