SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-30, Pirmadienis, 01:10:31 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Skėmių seniūnijoje padėkota šauniausiems

Skėmių seniūnijoje padėkota šauniausiems

Padėkos vakaras „Ačiū, kad esi...“, surengtas Pociūnėlių kultūros namuose vasario 28 dieną, – renginys, kupinas nuoširdžių padėkos žodžių Skėmių seniūnijos gyventojams ir svečiams. Vakaro organizatorė – Skėmių seniūnija, rėmėja – Grinkiškio kredito unija.

Šventę robotų šokiu iš filmo „Robotai“ pradėjo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos septintokai, teigdami mintį, jog robotai ir žmonės – du skirtingi pasauliai, jog puiku, kad žmonės turi širdį, nėra robotai.

Vakaro vedėja Danguolė Kavaliauskienė pakvietė prisiminti seniūnijos žmones ir svečius, turinčius gerą ir dosnią širdį, ir jiems padėkoti už nuveiktus darbus, gražius poelgius.

Sveikinimo ir padėkos žodžius tarė Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė, Grinkiškio kredito unijos vadovė Jolanta Mižutavičienė, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas, parapijos klebonas Kęstutis Švabinskas ir kiti. Padėkota ne tik žodžiu – įteikta ir padėkos raštų, atminimo dovanų.

Skėmių seniūnę Ingridą Gladkienę pasveikino Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Grinkiškio kredito unijos vadovė Jolanta Mižutavičienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenė, Skėmių ir Pociūnėlių seniūnaičiai.

Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis padėkos raštus įteikė Jurui Sadzevičiui, Aurelijui Sadzevičiui ir Pociūnėlių miestelio bendruomenei. Merui padėką įteikė seniūnė Ingrida Gladkienė. Kita jos padėka skirta Marijai Aušvicienei.

Pociūnėlių miestelio bendruomenė apdovanojo Danutę Vaičienę ir Alfonsą Koryzną. Skėmių kaimo bendruomenė apdovanojimus skyrė Dianai Kriščiokaitienei, Jonui Gaižauskui ir Gediminui Mikutaičiui. Lietuvos ūkininkių sąjungos „Garduvos“ skyriaus pirmininkė Dalia Garuckienė apdovanojo Stanislavą Stankevičienę. Skėmių seniūnijos senjorų vardu kalbėjusi Ona Svetikienė nuoširdžiai pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės merą Antaną Čepononį.

Šmaikštų, bet geranorišką sveikinimą rajono merui skyrė Valiusė, atstovaujanti Pociūnėlių kultūros namų humoro grupei (kultūros specialistė Aušrelė Sereikienė).

Vakaro metu skambėjusi muzika džiugino šventės dalyvius. Besirenkančius į renginį pasitiko Pociūnėlių kultūros namų muzikantai, o viso vakaro metu koncertavo jaunimo muzikos grupė „Ratai“ iš Radviliškio, dovanojusi klausytojams puikių akimirkų. Susirinkusius į šventę maloniai nuteikė saldžios dovanėlės – specialūs seniūnijos šokoladukai, skirti šiam renginiui.

„Ačiū, kad esi...“ – paprasti, bet prasmingi žodžiai. Ištarti padėkos vakarą, jie sušildė ne vieno šventės dalyvio širdį, kartu parodė, kiek šaunuolių yra Skėmių seniūnijoje ir kiek gerų žinomų žmonių, gyvenančių kitur, padeda mūsų seniūnijai.

Roma Buivydienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas