SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-10-15, Antradienis, 04:41:59 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Skanios mitybos mokymai - pedagogams

Skanios mitybos mokymai - pedagogams

  • Skanios mitybos mokymai - pedagogams

    Mokymus Kudirkos progimnazijos pedagogams vedė subalansuoto maisto akademijos „Pirmas šaukštas“ įkūrėja Rita Šilenskienė.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras suorganizavo „Skanios mitybos mokymus“ V. Kudirkos progimnazijos pedagogams, kuriuos vedė subalansuoto maisto akademijos „Pirmas šaukštas“ įkūrėja Rita Šilenskienė.

Susirinkusieji ne tik galėjo lektorei užduoti jiems rūpimus klausimus, bet ir praktiškai išbandyti, kaip galima greitai, skaniai ir, svarbiausia, sveikai pasigaminti pusryčius, pietus ar vakarienę. Buvo gaminami naminiai varškės sūreliai, pusryčių košė, sveikuoliški sumuštinukai, daiginti avinžirniai, kotletukai su daržovėmis ir kt.

„Maistas – tai malonumas, tema bendravimui, reikalų sprendimo atributas, emocijų išraiška... Deja, bet nedaugelis mūsų supranta, kad maistas - tai vaistas arba nuodas mažomis dozėmis. Valgyti sveikai - tai nereiškia neskaniai. Išmokime džiaugtis su visa šeima geru, subalansuotu maistu ir pamirškime dietas, kalorijų skaičiavimus. Juk laimė būti sveikam suprantama tik tada, kai ji prarandama. Medicinos ir farmacijos mokslininkai ieško stebuklingos piliulės nuo šio amžiaus ligų, o iš tikrųjų raktas nuo sveikatos skrynelės atsiduria kasdien jūsų rankoje. Išmokite juo naudotis ir atrakinkite ją. Mėgaukimės maisto teikiama nauda, skoniais ir būkime sveiki“, – sako subalansuotos mitybos akademijos „Pirmas šaukštas“ įkūrėja Rita Šilenskienė.

Per susitikimą lektorė priminė pedagogams, kad būdami tėvais ar bendruomenės nariais esame pavyzdys savo šeimose, bendruomenėje, ypač jaunajai kartai. Tad parodykime jiems, kaip galima sveikai ir skaniai valgyti. Tam nereikia didelių pastangų, svarbiausia virtuvėje apgalvoti žingsnį į priekį ir į viską žvelgti kūrybiškai.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas