SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-05, Sekmadienis, 09:04:34 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Aktualijos SIXT leasing: kodėl klientai tai vertina?

SIXT leasing: kodėl klientai tai vertina?

Sixt-leasing.lt – tai įmonė, kuri teikia automobilių nuomos bei automobilių nuomos veiklos paslaugas ir gali kiekvienais metais pasidžiaugti augančiu klientų skaičiumi. Vis dėlto verta pastebėti, kad nuolat augantis klientų skaičius tikrai nėra vienintelė priežastis, dėl kurios vertėtų džiaugtis – būtent klientai dalijasi ypač puikiai įvertinimais bei atsiliepimais. Taigi, dėl ko ši įmonė bei jos siūlomi sprendimai yra taip palankiai vertinami?

Idealus sprendimas įmonėms, neturinčios darbuotojo, kuris yra atsakingas už įmonės automobilių parką

Priklausomai nuo įmonės bei vykdomos veiklos apimties, gali prireikti ne tiek jau ir mažai – keliolikos ar net keliasdešimties automobilių. Tačiau, kaip žinia, toks didelis būrys transporto priemonių tikrai negali likti be priežiūros – būtina paskirti už jas atsakingą asmenį. Vis dėlto dėl tam tikrų priežasčių ne visos įmonės priima tokį sprendimą, t. y., paskirti asmenį, kuris būtų atsakingas už automobilių parko priežiūrą. Taigi, nemaža dalis šios įmonės klientų pažymi, kad tai yra puikus pasirinkimas visiems verslo subjektams, kurie nenori ar neturi galimybių samdyti žmogaus, kuris būtų atsakingas už automobilių parką.

Galima sutelkti visą dėmesį į pagrindinę įmonės veiklą

Kaip žinia, jei įmonė nori būti sėkminga, tai ji turi sutelkti visą dėmesį į savo veiklą. Vis tik, reikia pažymėti ir tai, kad dažnu atveju to padaryti neįmanoma, kadangi tenka pasirūpinti daugybe kitų klausimų. Nemažai jų kelia ir įmonės automobiliai. Taigi, SIXT leasing klientai pažymi, kad būtent šios įmonės siūlomi pasirinkimai yra puikios išeitys visiems, kurie nori sutelkti visą savo dėmesį į pagrindinę veiklą ir siekia, kad kiti klausimai, įskaitant ir automobilių priežiūrą, reikalautų kuo mažiau laiko. Artimiausių dirbtuvių ieškojimas, padangų keitimas, draudimas, remonto darbai – kaip sako įmonės klientai, visi šie rūpesčiai jiems tiesiog nustojo egzistuoja, kadangi viskuo pasirūpina SIXT leasing.

Pateikiama išsami informacija, į klausimus reaguojama operatyviai

Ne paslaptis, kad būtent informacija yra vienas svarbiausių dalykų 21 amžiaus gyventojams. Taigi, šios įmonės klientai pažymi, kad SIXT leasing visada pateikia ypač išsamius atsakymus į iškilusius klausimus. Dar daugiau, ne paslaptis ir tai, kad žmonėms ypač svarbi yra galimybė taupyti savo laiką. Taigi, šiuo aspektu įmonė SIXT leasing taip pat pateisina šį lūkestį – į visus klausimus atsakoma ypač operatyviai.

Daugiau nei 93 proc. šios įmonės klientų paslaugas rekomenduotų ir kitiems

Vargu, ar galėtų būti dar geresnis įvertinimas nei žinojimas, kad net daugiau nei 93 proc. visų įmonės klientų paslaugas rekomenduotų kitiems? Būtent tokio įvertinimo jau sulaukė SIXT leasing.

Taigi, kaip matyti, šios įmonės klientai pateikia ypač palankius atsiliepimus. Vieni ją vertina dėlto, jog galima atsisakyti būtinybės samdyti žmogų, kuris būtų atsakingas už automobilių parką; kiti – žino, jog galės sutaupyti labai daug laiko. Vienus klientus džiugina tai, kad nebėra būtinybės spręsti, kas pakeis padangas, nebereikia rūpintis draudimo klausimais ir ieškoti dirbtuvių. Tuo tarpu kitus ypač žavi išsamus informacijos pateikimas ir operatyvumas. Daugybė klientų – daugybė ir puikių atsiliepimų. O jūs – ar tapsite naujuoju šios įmonės klientu?

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Savaitgalį visi keliai vedė į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Čia pavasariškai i...
Prieš Velykas, Didįjį pirmadienį, Radviliškio parapijos bažnyčioje užvirė intensyvūs darba...
Gegužės 20 dieną į Radviliškio viešąją biblioteką radviliškiečius, mėgstančius skaniai ...
Šeduviams ir miesto svečiams nebereikės rankoje spausti saldainių popierėlių ar neradus šiuk...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas