SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-11-19, Antradienis, 00:16:14 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Šimtmečio traukinys – vaikų piešiniuose

Šimtmečio traukinys – vaikų piešiniuose

Šiais metais sukanka 100 metų, kai 1919 m. liepos 6 d. iš Kaišiadorių geležinkelio stoties į Radviliškį išvyko pirmasis nepriklausomos Lietuvos traukinys. Minėdama šią svarbią datą bei siekdama didinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą savo krašto istorija, Kaišiadorių savivaldybės viešoji biblioteka inicijavo projektą „Šimtmečio traukinys Kaišiadorys–Radviliškis”.

Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus skaitytojai dalyvavo piešinių konkurse „Traukiniu iš praeities į ateitį”, skirtame pirmojo nepriklausomos Lietuvos traukinio iš Kaišiadorių geležinkelio stoties į Radviliškį 100-mečiui paminėti. Į šį konkursą įsijungė Kaišiadorių ir Radviliškio vaikai bei jaunimas. Mūsų bibliotekos skaitytojų piešiniai buvo įvertinti ir laimėjo dvi prizines vietas atskirose vaikų amžiaus grupėse.

Prizinė vieta 7–14 m. grupėje atiteko Gabijai Toleikytei už piešinį „Istorija pro traukinio langus“(13 m., Radviliškis, mokytoja D. Šipulskienė.

Prizinė vieta 15–18 m. grupėje paskirta Giedrei Zabulytei. Jos piešinys – „Šimtmečio draugystė be sienų“ (17 m., Radviliškis).

Projektą vainikavo Radviliškio vaikų ir jaunimo, dalyvavusių piešinių konkurse, išvyka į Kaišiadoris. Čia projekto organizatoriai nustebino pramogų ir edukacijų studijos „TukuTuku“ 

edukacine programa. Kartu su kaišiadoriečiais vaikais, dalyvavusiais projekte, radviliškiečiai darniai giedojo Lietuvos himną, atsakinėjo į klausimus, šoko.

Labai džiaugiamės apdovanojimais, kurie vyko Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje. Visi penkiolika jaunųjų dailininkų, kurie eksponavo savo piešinius konkurse, gavo padėkos raštus, atminimo dovanėles.

Finalinį projekto renginį paįvairino Burbulų dėdės pasirodymas. Spalvingi burbulai dar labiau sustiprino gerus įspūdžius, o pats pasirodymas su muilo burbulais ir mokslinių eksperimentų šou

nuskraidino visus dalyvius į fantazijų šalį.

Už dalyvavimą šiame projekte dėkojame Kaišiadorių viešosios bibliotekos pavaduotojai Onai Tomkuvienei, ir šios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojoms.

Dėkojame ir savo bibliotekos skaitytojams, kurie dalyvavo projekte, taip pat jų tėveliams, sutikusiems lydėti mažesniuosius vaikus kelionėje. Taip pat Radviliškio V. Kudirkos progimnazijos dailės ir technologijų mokytojai Daivai Šipulskienei už svarų indėlį atrenkant piešinius konkursui ir pagalbą kelionės metu.

Radviliškio viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas