SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-06, Pirmadienis, 01:02:06 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Sveikata Šiaurietiško ėjimo su lazdomis treniruotes pamėgo baisogaliečiai

Šiaurietiško ėjimo su lazdomis treniruotes pamėgo baisogaliečiai

  • Šiaurietiško ėjimo su lazdomis treniruotes pamėgo baisogaliečiai

    Baisogalos miestelyje du kartus per savaitę vyksta šiaurietiško ėjimo treniruotės vyresniems. Vasario mėnesį užsiėmimai vyks ir Šeduvoje bei Radviliškyje.

Tęsiant vykdomą projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Radviliškio rajone“, remiamą Europos Sąjungos lėšomis, Baisogalos miestelyje du kartus per savaitę vyksta šiaurietiško ėjimo treniruotės vyresniems. Kaskart džiugina susirenkančių entuziastų būrys, siekiančių pagerinti savo sveikatą, nuotaiką, pabendrauti.

Šiaurietiškas ėjimas su lazdomis – sparčiai populiarėjantis mankštos būdas Lietuvoje. Daugelis, pabandę eiti šiaurietiškai, tampa gerosios žinios skleidėjais ir užkrečia kitus. Taip nutiko ir Baisogaloje. O pabandyti taip pat paprasta – tereikia ateiti į užsiėmimą, kurio metu trenerė Loreta parodys, kaip teisingai apšilti prieš mankštą, kaip mankštintis ir pakvies kartu pažygiuoti kvėpuojant grynu parko oru.

Reikiamą įrangą treniruotei galima gauti vietoje nemokamai. Praktikuoti šiaurietiškąjį ėjimą gali bet kuris žmogus, tai yra universalus užsiėmimas. Tačiau nueinamas atstumas, intensyvumas ir užsiėmimo trukmė nuo amžiaus ir žmogaus fizinės būklės priklauso. Prieš imantis sportuoti intensyviau, visuomet rekomenduojama pasikalbėti su šeimos gydytoju, pasitikrinti sveikatą, nors tokių indikacijų, kam būtų draudžiama vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, nėra.

Šis judėjimo būdas skiriamas kaip reabilitacija patyrusiems traumas, priešinsultinę būklę. Jis tinkamas, jei reikia kovoti su antsvoriu, osteoporozės profilaktikai, esant nugaros skausmams, treniruoja kūno raumenis, gerina kvėpavimo organų, širdies ir kraujagyslių veiklą, teigiamai veikia nuotaiką.

Vis daugiau žmonių atranda šiaurietišką ėjimą kaip puikią laisvalaikio leidimo, bendravimo ir sveikatos gerinimo priemonę.

Prisijunkite ir stiprinkime sveikatą kartu!

Užsiėmimai Baisogaloje vyksta antradieniais, ketvirtadieniais 14.00 val. iki 2020 m. sausio 30 d., Baisogalos neįgaliųjų dienos centre (Grinkiškio g. 4, Baisogala).

Užsiėmimai Šeduvoje vyks nuo 2020 m. vasario 4 d. 17.00 val. (antradieniais), Šeduvos gimnazijos pradinių klasių korpusas (Panevėžio g. 30, Šeduva).

Užsiėmimai Radviliškyje vyks nuo 2020 m. vasario 6 d. 14.00 val. (ketvirtadieniais), Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuras (Radvilų g. 17, Radviliškis).

Informacija ir registracija: i.vileikyte@radviliskisvsb.lt, tel. 8 638 06 133.

Informaciją parengė Loreta Kučinskienė

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje įvyko susitikimas su sveikos gyvensenos i...
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų...
Nors moterys ir toliau sudaro daugumą motinystės (tėvystės) pašalpų gavėjų, per kelerius met...
Pacientų patogumui nuo 10-ies iki 30 dienų pratęstas kompensuojamųjų vaistų receptų galiojimo...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas