SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-06-26, Trečiadienis, 09:41:48 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Šeduvos neįgalieji savo širdyse uždegė gerumo žvakeles

Šeduvos neįgalieji savo širdyse uždegė gerumo žvakeles

  • Šeduvos neįgalieji savo širdyse uždegė gerumo žvakeles

    Draugijos veiklomis pasidžiaugė Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys.

  • Draugijos veiklomis pasidžiaugė Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys.

    Šventės dalyviams savo dainas dovanojo Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ansamblis „Verdenė“.

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugija organizavo šventę „Pabūkime kartu“. Draugijos nariai ir svečiai į šventę rinkosi pakilios nuotaikos ir puikiai nusiteikę. Nesutrukdė net slidus kelias ar sniegas. Renginys buvo skirtas susiburti, pabendrauti praskaidrinti susirinkusiųjų nuotaiką, kad nors trumpam laikui pamirštume sunkius buitinius rūpesčius ir problemas.

Renginį pradėjo Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Romualda Pranskietienė. Pirmininkė pasveikino susirinkusiuosius tardama, jog žmogaus veiklos - tai kaip gyvenimo knyga, į kurią dedame skriaudas ir šypsenas ar nuveiktus darbus. Jeigu einame tuo keliu atsakingai, tai ir darbai tampa prasmingi.

Adventas – tai laukimo laikotarpis ir tas laukimas neprailgsta tik skleidžiant gerumo šviesą, kai šalia tiek daug gerų žmonių. Tad uždekime visi savo širdyse gerumo žvakeles, tegul jos mums apšviečia visą gyvenimo kelią.

Draugijos veiklomis pasidžiaugė ir Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys. Seniūnas pastebi, kad neįgalieji labai aktyvūs, optimistiškai nusiteikę.

Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė taip pat nestokojo gero žodžio draugijos veikloms, ypač kultūrinėje srityje.

Neįgalieji, o ypač Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ansamblis „Verdenė“, nestokojo šventės svečių dėmesio. LPS „Bočiai“ Kelmės rajono bendrijos vadovas Zigmas Filipavičius pabrėžė, kad ansamblis dalyvavo atrankoje Kelmėje ir ten užėmė pirmąją vietą. „Nuo to laiko mes susipažinom ir likome sužavėti ansambliu, kuris net tapo laureatu respublikoje“, - Šeduvos kolektyvą gyrė svečias. Jis pasidžiaugė ir meno vadovės rezultatais, jos aukšta kompetencija, kurios dėka taip puikiai sugebėjo paruošti ansamblį. Svečias buvo maloniai nustebęs ir dėl to, kad šeduviai tokie svetingi ir čia gausus vaišių stalas, daug pyragų.

Šeduvos miesto bibliotekininkė ir ilgametė draugijos narė Regina Juknienė perskaitė eilėraščių. Šventės dalyviai liko sužavėti ir draugijos narės Birutės Gudžiūnienės skaitytomis Bruno Ferrero istorijomis. Narė akcentavo, kad gerumas turi milijonus pavidalų. Kai kalbame apie gerumą, pirmiausiai iškyla didūs, nepaprasti dalykai, bet iš tiesų mums reikia labai paprastų dalykų: lietaus lašų lange ar grybų žolėje ir mėnesienos užlietų pievų, ilgai ieškotos knygos... Narė Birutė palinkėjo, kad tų smulkmenų būtų kasdien, kurias įvertinę net nepastebėsite, kaip didelė laimė tyliai prisėdo prie jūsų.

Neįgalieji padėkojo ir pirmininkei, sakydami, jog ne žygdarbiuose esmė, o tai, kad darbai daromi su didele meile. Šventės dalyviams savo dainas dovanojo „Vilties paukštė 2018“ laureatai - ansamblis „Verdenė“, duetai bei iš Kelmės atvykę svečiai - ansamblis „Atgaiva“.

Pirmininkė įteikė padėkas aktyviausiems draugijos nariams. Svečiams ir renginio dalyviams įteikti rankų darbo kūriniai ir suvenyrai.

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos narė Irmina Beneševičiūtė

Šventės dalyviams savo dainas dovanojo Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ansamblis „Verdenė“.
Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas