SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-05-24, Penktadienis, 22:29:12 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Šeduvos lopšelis-darželis - tarp aktyviausių sveikatą stiprinančių mokyklų

Šeduvos lopšelis-darželis - tarp aktyviausių sveikatą stiprinančių mokyklų

  • Šeduvos lopšelis-darželis - tarp aktyviausių sveikatą stiprinančių mokyklų

    Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento patarėjas Rolandas Zuoza, Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė ir Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Lapkričio 29 dieną Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Jurelevičienė ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rita Tamošiūnaitė dalyvavo Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 25-mečio proga surengtoje III nacionalinėje-mokslinėje konferencijoje „Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai“.

Šventinėje konferencijoje sveikinimo žodžius dalyviams tarė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, linkėdamas sėkmės, atkaklumo, užsispyrimo propaguojant sveikos gyvensenos idėjas bendruomenėse.

Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybės Lietuvoje vadovė Ingrida Zurlytė linkėjo, kad sveikatą stiprinančias mokyklas baigę vaikai į gyvenimą išsineštų sveikos gyvensenos įgūdžius ir juos pritaikytų gyvenime.

Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenei, kaip aktyviausiai sveikatą stiprinančiai mokyklai, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento patarėjas Rolandas Zuoza įteikė atminimo dovanas, padėkos raštą, sveikatą stiprinančių mokyklų iškabą ir vėliavą.

Konferenciją organizavo Pasaulio sveikatos organizacija, Švietimo ir mokslo ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija, Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Čia mokslininkai, praktikai, sveikatos politikos formuotojai ir įgyvendintojai aptarė aktualias vaikų sveikatos problemas bei joms spręsti skirtas mokslo naujoves, supažindino su vaikų sveikatos stiprinimo 25 metų pasiekimais, paskatino sveikatos ir švietimo sektorių dar daugiau bendradarbiauti, diskutuoti ir keistis idėjomis dėl geresnės vaikų sveikatos.

Konferencijoje buvo pristatyta gerosios patirties knyga „Misija: vaikų sveikatos kompetencija“, skirta Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 25-mečiui paminėti, kurioje yra patalpintas ir Šeduvos lopšelio-darželio direktorės Daivos Staškūnienės bei direktoriaus pavaduotojos ugdymui Aldonos Jurelevičienės gerosios patirties straipsnis „Kuriame saugią ir sveikatą stiprinančią Šeduvos lopšelio-darželio aplinką“.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Jau seniai reikėjo pakeisti, kiek dar šlovinsim sovietų didvyrius.
  • Pritariu, kad gatvė būtų pervadinta Tėvo Stanislovo vardu.
  • Kam tuos pavadinimus kaitalioti, man ir taip gerai.
  • Man tas pats - turiu didesnių rūpesčių negu gatvės pavadinimas.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas