SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2019-08-23, Penktadienis, 11:41:18 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai dalyvavo mokymuose Prancūzijoje

Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai dalyvavo mokymuose Prancūzijoje

  • Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai dalyvavo mokymuose Prancūzijoje

    Susitikimas su Louvres Institut Paul Ricoeur mokyklos direktore.

2017-2019 metais Šeduvos lopšelis-darželis vykdo Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių gerosios praktikos mainų tarptautinį projektą „Le développement des compétences à travers un travail axé sur les projets“ („Ugdymo kompetencijų tobulinimas per projektinę veiklą“).

Neseniai Šeduvos lopšelio–darželio meninio ugdymo mokytoja Vilma Digimienė, direktorė Daiva Staškūnienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Aldona Jurelevičienė lankėsi Prancūzijos Louvres mieste. Vizito metu susitiko penkių šalių projekto dalyviai iš Italijos, Bulgarijos, Lietuvos, Portugalijos ir Prancūzijos.

Tai ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir pradinių mokyklų pirmasis projekto mokymų susitikimas. Susitikimo metu aplankyta Louvres Institut Paul Ricoeur mokykla, susipažinta su jos aplinka, stebėtos atviros veiklos, susipažinta su Prancūzijos švietimo sistema, aptarti projekto vykdymo etapai bei detalizuotos ir tikslintos tolimesnės projekto veiklos.

Prancūzų mokytojai pristatė mokymo priemones, vykdomą projektinę veiklą. Ypač sudomino jų inicijuotas ir įgyvendinamas projektas „Medžiai“. Prie šio projekto sutarė prisijungti visų šalių projekto dalyvės.

Kompetencijų ugdymas per projektinę veiklą – tai stebėjimu, tyrinėjimu pagrįstas metodas, juo grindžiamas aktyvus ir ilgalaikis mokymasis. Mūsų lopšelio-darželio pedagogėms buvo naudinga susipažinti su projektinės veiklos rezultatais, jų pristatymo būdais mokyklos bendruomenei.

Visus sužavėjo Ispanijos pedagogų pristatytas projektas „Verslas mūsų mokykloje“. Tai puikus glaudaus visos miesto bendruomenės bendradarbiavimo pavyzdys. Vaikai per žaidimą supažindinami su verslo pagrindais, ugdoma jų atsakomybė, skatinamas kūrybiškas požiūris į darbinę veiklą.

Dalyvaudamos šiuose mokymuose mūsų pedagogės pasidžiaugė, kad jau ne pirmi metai ir mūsų įstaigoje pedagogai ugdo įvairias kompetencijas per projektinę veiklą.

Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai įgyvendina jau trečią tarptautinį projektą ir dalyvaudami tarptautiniuose mobilumuose įgyja neįkainojamos patirties, kurią pritaiko savo kasdieniniame darbe.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 30 laipsnių.
  • Pritariu, jeigu temperatūra pasiekia 35 laipsnius.
  • Nepritariu, nes galima ir pakentėti.
  • Man tas pats: aš nei mokausi, nei dirbu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas