SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-06, Pirmadienis, 00:31:44 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Švietimas Šeduvos „Jaunimo erdvės“ jaunuoliai viešėjo Vengrijoje

Šeduvos „Jaunimo erdvės“ jaunuoliai viešėjo Vengrijoje

 • Šeduvos „Jaunimo erdvės“ jaunuoliai viešėjo Vengrijoje

  Jaunuoliams neteko nuobodžiauti ir vakarais, nes jie gyveno mažame miestelyje tarp kalnų, kuriuose knibždėjo daugybė laukinių gyvūnų.

 • Jaunuoliams neteko nuobodžiauti ir vakarais, nes jie gyveno mažame miestelyje tarp kalnų, kuriuose knibždėjo daugybė laukinių gyvūnų.
 • Jaunuoliams neteko nuobodžiauti ir vakarais, nes jie gyveno mažame miestelyje tarp kalnų, kuriuose knibždėjo daugybė laukinių gyvūnų.
 • Jaunuoliams neteko nuobodžiauti ir vakarais, nes jie gyveno mažame miestelyje tarp kalnų, kuriuose knibždėjo daugybė laukinių gyvūnų.

Rugsėjo 2-10 dienomis Vengrijoje (Obanya) vyko „Erasmus+“ jaunimo mainai „MagicEuropeReloaded“, kuriuose partnerių teisėmis dalyvavo ir Šeduvos atviras jaunimo centras „Jaunimo Erdvė“. Jaunimo mainuose dalyvavo 8 šalys: Bulgarija, Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Vengrija, Kipras ir Italija.

Jaunimo mainų pradžioje keletas dienų buvo skirtos dalyviams susipažinti bei veikloms, pritaikytoms dirbti kartu komandoje. Įsibėgėjus mainams pradėta gilintis į pagrindinius mainų tikslus: jaunuoliai aktyviai diskutavo apie demokratiją, žmogaus teises bei pareigas, ką jiems reiškia būti aktyviu Europos Sąjungos piliečiu.

Kiekviena mainuose dalyvavusi valstybė pristatė savo šalies demokratijos, pilietiškumo situaciją, ieškojo panašumų bei skirtumų. O svarbiausia ir kertine projekto diena tapo, kai dalyviai paruošė aktyvias veiklas ir užsiėmimus vietos turistams, taip įrodydami sau ir kitiems, kokie visgi jie yra aktyvus Europos Sąjungos piliečiai.

Vakarai jaunuoliams buvo ypač įdomūs, nes kiekvieną vakarą mainuose dalyvaujančios šalys pristatydavo savo kultūrą, tradicijas, istoriją, maistą, šokius, žaidimus. Kai kurie prisistatymai buvo interaktyvūs, jų metu apie šalis buvo galima sužinoti tikrai labai daug įdomių faktų. Kita priežastis, kodėl jaunuoliams neteko nuobodžiauti vakarais, tai, jog gyventi teko mažame miestelyje tarp kalnų, kuriuose knibždėjo daugybė laukinių gyvūnų, kai kuriuos pavyko užfiksuoti ir patiems jaunuoliams. Jaunuoliai labai džiaugėsi, jog projekto organizatoriai jiems suorganizavo išvyką į SPA centrą. Išvykos metu dalyviai galėjo pamatyti Vengriją, jos gamtą ir kultūrinį paveldą.

Per jaunimo mainų finalinį vakarą buvo apibendrinti nuveikti darbai, o dalyviams įteikti sertifikatai, įrodantys, jog jaunuoliai dalyvavo tarptautiniame „Erasmus+“ projekte. Jaunuoliams šie mainai paliko gerus prisiminimus, suteikė daug patirties, leido pagilinti anglų kalbos žinias.

AJC „Jaunimo Erdvė“ informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla tradiciškai visus mokinius, besidominčius mada bei ją ...
Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą jau 46-ąj...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ...
Kauno „Girstučio“ kultūros centre skambiai finišavo 7-asis mažųjų rašytojų konkurso „L...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas