SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-03-30, Pirmadienis, 01:33:17 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kriminalai Šeduvoje susidūrus automobiliams sužaloti 6 žmonės

Šeduvoje susidūrus automobiliams sužaloti 6 žmonės

Vasario 28 dieną apie 17 valandą Šeduvoje, kelio Panevėžys–Šiauliai ir kelio Šeduva-Kėdainiai sankryžoje, įvyko skaudi avarija, kurioje buvo sužaloti net šeši žmonės.

Pasak policijos pareigūnų, automobilį „Volkswagen Golf“ vairavęs 26-erių metų vyras nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Volkswagen Polo“, prie kurio vairo sėdėjo 50-ies metų vyras. Abi mašinos susidūrė.

Eismo nelaimėje buvo sužaloti net penki automobiliu „Volkswagen Golf“ važiavę žmonės. 33-ejų metų vyras dėl politraumos paguldytas į Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurginės reanimacijos skyrių, kitas jo bendraamžis dėl kaktos nubrozdinimų po medikų apžiūros Respublikinėje Šiaulių ligoninėje išleistas gydytis į namus, 46-erių metų vyras dėl blužnies plyšimo, daugybinių šonkaulių lūžimų, kaklo slankstelio lūžimo ir plaučių sumušimo gydomas Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurginės reanimacijos skyriuje, 18 metų jaunuolis dėl daugybinių kūno sumušimų ir galvos sumušimo po medikų apžiūros Respublikinėje Šiaulių ligoninėje išleistas gydytis ambulatoriškai, nukentėjo ir automobilio „Volkswagen Golf“ vairuotojas, kuriam medikai nustatė krūtinės sumušimą ir suteikę būtiną pagalbą išleido gydytis į namus.

Avarijoje sužalojimų patyrė ir automobilio „Volkswagen Polo“ keleivis - 71-erių metų vyrui buvo sumušta krūtinės ląsta. Po medikų apžiūros Respublikinėje Šiaulių ligoninėje nukentėjusysis išleistas gydytis ambulatoriškai. Anot policijos pareigūnų, abu vairuotojai buvo blaivūs.

Parengė Jonas MARCINKUS

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Gegužės 19-osios vakarą apie 22 valandą Radviliškio rajono Aukštelkų kaime, savo namuose, gir...
Gegužės 17-osios vakarą apie 23 valandą Radviliškyje, Radvilų gatvėje esančiame atrakcionų ...
Piniginės ant palangės ir kitose matomose vietose geriau nelaikyti net savo namuose.
Radviliškio rajono policijai pradėjo vadovauti naujas viršininkas – Saulius Baltakis, iki šiol...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas