SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-02-20, Ketvirtadienis, 01:18:26 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Kultūra Šeduvoje praūžė Lietuvos mėgėjų teatrų festivalis

Šeduvoje praūžė Lietuvos mėgėjų teatrų festivalis

 • Šeduvoje praūžė Lietuvos mėgėjų teatrų festivalis

  Visiems teatrams naujasis Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorius V. Katutis įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanas.

 • Visiems teatrams naujasis Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorius V. Katutis įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanas.
 • Visiems teatrams naujasis Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorius V. Katutis įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanas.
 • Visiems teatrams naujasis Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorius V. Katutis įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanas.

Šeduvos kultūros ir amatų centre vyko Lietuvos mėgėjų teatrų festivalis „Nukrito lapas auksinis - 2019“. Vedėjos - Ponia Rozalija (Izolina Stanulienė) ir tarnaitė Leokadija (Livita Tvarevičienė) pristatė šventės svečią - Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoją Justiną Pranį. O šis pristatė ir pasveikino naująjį kultūros ir amatų centro direktorių Vaidotą Katutį.

Festivalyje vaidino trys mėgėjų teatrai. Kaimynai – Lietuvos mažosios kultūros sostinės atstovai - Baisogalos kultūros centro mėgėjų teatras, švenčiantis kūrybinės veiklos 30-metį, vaidino Stasio Žemaičio komediją „Jaunikis iš Kauno“. Kolektyvo vadovė ir režisierė Vilija Kaščionienė.

Kol buvo keičiamos dekoracijos, žiūrovai žaidė teatrą - vaidino intermediją. Kiti vaišinosi arbata ir „pipiernykais“. Už improvizacijas naujieji artistai gavo kvietimus ir galės nemokamai aplankyti muziejų „Retromobile“.

Aukštaitijos atstovai - Kupiškio kultūros centro Unės Babickaitės teatras - suvaidino spektaklį pagal K. Ostrauską „Vaižgantas“. 2019 metai Lietuvos Seimo yra paskelbti Vaižganto metais, tad minėdami Vaižganto 150-metį sulaukėme kupiškėnų dovanos. Unės Babickaitės vardo teatras gyvuoja trisdešimtmetį, jo režisierė, teatro įkūrėja Nijolė Ratkienė. Šį spektaklį ji kūrė kartu su režisieriumi, aktoriumi Jonu Buziliausku. Pastarasis atliko pagrindinį Vaižganto vaidmenį.

Iš Suvalkijos atvykęs Kalvarijos kultūros centro teatras „Titnagas“, kuriantis jau 45-erius metus, parodė P. Činariovo komediją „Brangusai pabučiavimas“. Apie šį unikalų teatrą yra parašyta knyga „Kalvarijos krašto teatras šimtmečio vygėj“, kurios sudarytojų redakcijoje yra ir teatro „Titnagas“ režisierius Kęstutis Krasnickas.

Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Tokiu pavadinimu tradicinė skaitymo akcija šiemet rajone vyko gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo,...
Šiaulių kultūros centre „Laiptų galerija“ atidaryta radviliškiečio karikatūristo Antano S...
Radviliškio viešojoje bibliotekoje lankėsi žurnalistas, laidų vedėjas, o dabar jau ir rašytoj...
Radviliškiečius į Kultūros rūmus pakvietė Rimanto Petriko paroda „Gamtos kerai“. Rimantas ...
Balsavimas
 • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
 • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
 • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
 • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
 • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas