SutinkuSiekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku”.
Šiandien yra: 2020-04-04, Šeštadienis, 14:12:53 Radviliškio krašto naujienų portalas
RSS
Pagrindinis Bendruomenės Šeduvoje padėkota tiems, kurie visada šalia

Šeduvoje padėkota tiems, kurie visada šalia

  • Šeduvoje padėkota tiems, kurie visada šalia

    Padėkota ir dovanos įteiktos aktyviausiems bendruomenės nariams.

  • Padėkota ir dovanos įteiktos aktyviausiems bendruomenės nariams.

Šeduvos kultūros ir amatų centre įvykusiame padėkos vakare „Ačiū, kad esi“ skambėjusi pagrindinė mintis buvo apie dėkingumą. Tie, kuriems dėkojama, yra palaiminti, jie tarsi pakyla virš kasdienybės. Tie, kurie dėkoja, dalijasi gera emocija.

Iškilmingą padėkos vakarą pradėjo Šeduvos gimnazijos šokių studija „Vaivorykštė“ (vad. A. Poška), operos solistė Gabrielė Bukinė, koncertmeisterė Živilė Kudirkaitė.

Susirinkusiuosius į padėkos vakarą pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Šeduvos parapijos klebonas Virgilijus Kazaitis.

Šeduvos miesto seniūno pavaduotoja Aušra Stanevičiūtė už pagalbą Šeduvos miesto seniūnijai padėkos statulėles įteikė Šeduvos gimnazijai, Jurgiui Baubliui, Aleksandrai Mamonaitei ir Sandrai Ovčinikovienei, Eligijui Čepui, Evelinai Stalgienei, Rimantui Kairiui, Šeduvos girininkijai ir Mildai Jagučanskienei.

Šeduvos kultūros ir amatų centro vardu direktorius Vaidotas Katutis padėkas ir vakaro simbolius – žibintus – padovanojo Justinui Praniui, „Jaunimo erdvėms“, Andželai Brazienei. Apdovanoti ir nuolatiniai renginių lankytojai: Aldona ir Vaidas bei Eglė ir Gražina.

Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė padėkojo ir dovanas įteikė bendruomenės tarybos nariams: Simonai Andruškaitei-Krasauskienei, Justinui Praniui, Andželai Brazienei, Linai ir Gabrieliui Kavieckiams, Izolinai Stanulienei, Irmantui Senuliui, Sauliui Kemešiui. Apdovanota bendruomenės projektų autorė Vida Dauneckienė ir aktyvus bendruomenės renginių dalyvis Erichas Burbulis.

Butėnų bendruomenės pirmininkė Rasa Navickienė padėką su dovanomis įteikė Birutei Liškienei, o Šeduvos kultūros ir amatų centro Pavartyčių padalinio kultūros renginių organizatorė Ingrida Gladkienė dėkojo asmenims, padėjusiems surengti šventes Pavartyčiuose.

Muzikine programa padėkos vakarą užbaigė aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava. Renginio vedėjai Jūratė Petraitienė ir Arvydas Kavaliauskas, scenarijaus autorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto IV kurso studentas Vitaras Skromanas. Jam talkino kurso draugai: Alexandra, Laura, Reda ir Vytautas.

Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija ir nuotr.

Komentarus prašome rašyti etiškai, už jų turinį portalo administratorius neatsako.

Susijusios naujienos

Pagausėjo Šeduvos šaulių gretos, nes neseniai jaunaisiais šauliais tapo net šešiolika vietini...
Kiekvienais metais Beinoravos kaimo bendruomenė vykdo projektą Motinos dienai paminėti, todėl ir...
Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris a...
Gražią ir saulėtą sekmadienio popietę Šiaulėniškių bendruomenės kiemelyje vyko Atvelykio ...
Balsavimas
  • Jaučiuosi saugiai ir nesu patekęs į jokius incidentus.
  • Jaučiuosi saugiai, bet sutemus stengiuosi nekišti nosies į lauką.
  • Dieną - saugu, o sutemus - nesaugu.
  • Būtų saugiau, jeigu daugiau policininkų patruliuotų gatvėse.
  • Labai nesaugu.
Šiandienos Orai
REKLAMA

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas